• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR#Gold 3#Full hero#15 rün page#59 skin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kova47
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kova47

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Mar 2011
Puanı
0
(SATILDI)TR#Gold 3#Full hero#15 rün page#59 skin

Diğer hesabıma geçeceğim için bu hesabı satıyorum.58k rp(yaklaşık) harcadım.Az skin var ama gerçekten güzel değerli skinler çoğu rare
Denizlide oturuyorum elden alacaklar için.Ziraat bankası havale yoluyla ücret işini halledebiliriz.Unutmayın 850 liralık bi harcama var bu hesapta ikonları çok değerli ayrıca çoğu oyuncuda olmayan ikonlar var.(Eskilerde olanlar)
İstenilen karşılık : Teklife göre vereceğim.Makul bi fiyata direk vermeyi düşünüyorum öyle yüksek bi ücret istemiyorum yani
0n3ymY.jpg
[/URL][/IMG]
bu skinlere ek olarak robotik liss ve seri ok varus var.

rünleri

Aşağıda işaretlemiş olduğum ikon baya eskidir ve değerlidir.

buda genel bi görüntü
21 k ıp duruyor ve oynuyorum arada giriyorum hesaba

- - - Güncellendi - - -

güncel plat seride şuan hesap

- - - Güncellendi - - -

Hesap satılmıştır arkadaşlar alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun (20.8.216/14.09)

Son düzenleme:
hesabın nickini gizlemeyi unutmuşsun silkroad değil bu banlatıyorlar direk hesap satışından hesapları ^^

yok ya ksusura bakma

- - - Güncellendi - - -

hesap plat 2 güncel 20 rün page oldu birde

Geri