• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR#Gold 4 ve Silver 4#Iki Hesap

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan dante
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dante

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 Tem 2009
Puanı
7

• Karaterin olacaği Server : TR
  • Karakter LVL : 30 LVL
  • Lig : Gold ve Silver
  • İstenilen ücret : Her ikisi için yanlızca 50 lira
  • Alışveriş Yöntemi : Şehiriçi (Elden), site aracılığı ile olur
Iletişim Bilgileri :

• Ad ve Soyad : Berk ERKAN
  • Yaşadiği Şehir : İzmir/Göztepe
  • GSM : Anlaşabilirsek özel mesaj yoluyla atabilirim.

Ev arkadaşım ve ben paraya ihtiyacımız olduğu için her iki hesabı da beraber satıyoruz. Her ikisi belirttiğim gibi 65 TL'dir. Özel mesaj yoluyla yada konu altına yazarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca genellikle bot pre oynadığımız için Gold olan hesap da bütün ADC ler ve Silver hesapta ise supp ağırlıklıdır.

e7KdNp.jpg
gYwYFT.jpg
wchHMq.jpg
7654uU.jpg
UlplGd.jpg
b9vinW.jpg
ApyHfQ.jpg
PyyLBD.jpg
j9FldP.jpg
RjYXvZ.jpg
juDcAh.jpg
PbZXjx.jpg
If6wFF.jpg
hEGUia.jpg
ua4qxN.jpg

Son düzenleme:
Konunuzu güncelleyip yukarıda tutmaya çalışmayın,haftada bir kez satılıp satılmadığını belirtin yeter aksi takdirde gerekli yaptırım uygulanacaktır.

Konunuzu güncelleyip yukarıda tutmaya çalışmayın,haftada bir kez satılıp satılmadığını belirtin yeter aksi takdirde gerekli yaptırım uygulanacaktır.

haftada 1 kez mi ? dalga mı geçiyorsunuz yoksa kurallar mı değişti ? ben en son 2-3 gün de bir olarak biliyordum zaten gördüğüm kadarıyla günde 4-5 konu da açılmıyor neyse dediğiniz gibi hafta da 1 kez güncellerim.

haftada 1 kez mi ? dalga mı geçiyorsunuz yoksa kurallar mı değişti ? ben en son 2-3 gün de bir olarak biliyordum zaten gördüğüm kadarıyla günde 4-5 konu da açılmıyor neyse dediğiniz gibi hafta da 1 kez güncellerim.

Konu güncellemek forum kurallarınca yasaktır. Biz LoL karakter/alım satım kurallarına haftada 1 güncelleme maddesi ekledik,hiçbir zaman 2-3günde bir gibi bir kural olmadı.

Son düzenleme:
Geri