• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR Gold Hesabı 108 Şampiyon 46 Skin(Ruh Bekiçisi Udyr) ve Daha Fazlası

Aktiflik
K.Tarihi
31 Ocak 2014
Puanı
0
Türkiye Serverında Aram + Sihirdar Vadisi Toplam Win 1922

GOLD Çerçeveye Sahiptir ve Şuanda Gold III tedir.

Toplam 108 Şampiyonu var. Oyunun Betasından beridir açık olan bir hesap.

6 Rune Page ve Kendine Özel Runları vardır.

46 tane skine Sahiptir.Ayrıca Ruh Bekçisi Udyr'a Sahiptir. West Hesabıdır çeşitli sebeplerden Türkiye Serverına geçirilmiştir.

Birçok Sihirdar Simgesine sahiptir gerisini resimlerden sizde anlayabilirsiniz.

Satma Sebebim oyun aleminden elimi ayağımı çekmek.(Yakın Zamanda Diğer Oyun hesaplarımıda satışa çıkarıcam)

İlgilenenler almak isteyenler, bana burdan veya Skype : xxzag0rxx123 adresimden ulaşabilirler. Eğer isterlerse

Skypetan veya Özel Mesaj Yoluyla Telefon Numaramı da verebilirim.

Profil Sayfaları :

[TABLE="class: ncode_imageresizer_warning, width: 640"]
[TR]
[TD="class: td1, width: 20"]
wol_error.gif
[/TD]
[TD="class: td2"]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1161x727.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
don9mYB.jpg

[TR]
wol_error.gif
[/TD]
[TD="class: td2"]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1171x725.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
JIzkgn9.jpg

[TR]
wol_error.gif
[/TD]
[TD="class: td2"]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1167x725.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
09k3OmQ.jpg

Skinler : (46 Tane içinde herkeste olan skinlerde vardır toplam 3 tanedir, 1 Tane Destansı Skine Sahiptir Ruh Bekçisi Udyr. Birçok Sınırlı Sayıda Kostümü vardır Şuanda Satışta Olmayan veya Kalkacak olan )

[TR]
wol_error.gif
[/TD]
[TD="class: td2"]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 924x1680.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
5eIQd5A.jpg

Şampiyonlar : ( 17 Tane Şampiyon Eksik 108 Şampiyon Var)

[TR]
wol_error.gif
[/TD]
[TD="class: td2"]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1165x725.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
ZKuEaVU.jpg

RUNE SAYFALARI :

(İsteyen Burdan İsteyen Aşağıda vereceğim galeri linkinden tekil olarak inceleyebilirler)

[TR]
wol_error.gif
[/TD]
[TD="class: td2"]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1279x1277.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
nsIMoVM.jpg

Rune Sayflarının Galeri Linki İçin TIKLA

Runlar :

enoafXg.jpg

1 tane cevher eksik çıkmış onu burdan yazayım : +1,0 altın / 10 saniye : 3 adet

Sihirdar Simgeleri :

H2H9RCL.jpg

Fiyat Konusuna Gelince aklımda belirli bir fiyat yok, işin açıkcası satmayı da planlamıyordum, biranda olan bir istek eğer bana skypetan veya telefondan veya özel mesaj yoluyla ulaşırsanız, Her iki tarafıda sıkıntıya sokmayacak bir fiyat belirlenip Forum yetkililerinden de bir middle-man tahsis edilip Satış Gerçekleştirilir.

Ve Ayrıca Şuanda Aklıma Geldi ;

League of Legends İle alakalı bir siteden referans linki vericem üye olabilmek için gerekli

(Site ne işe yarar; Sitedeki program sayesinde Kolayca Rank atlayabilirsiniz. Ben bu hesabımda hiç kullanmadım ama diğer birçok hesapta kullandım ve gayet kolay bir şekilde Oyunu Kazanabiliyorsunuz. )

Adana'da Yaşıyorum Satış eldende gerçekleşebilir.
Herkese iyi forumlar
smile.gif

Geri