• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR kadar olmasa da...

wairhumer

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
0
EUW'de oynuyorum, pek iyi oyuncu olduğum söylenemez ama elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. TR'den yakınan arkadaşları gördükçe merak ediyordum, geçen TR'de 21 level hesabım vardı ona girdim gerçekten denilen gibi, neyse dedim EUW güzel gidiyor, TR kadar sıkıntı yok e bu gece de uyku tutmadı dedim iki oyun atayım çıkarım. Sonuç orta da, kısa olur diye ARAM'a girdim ve bu fotoğraflar çıktı ortaya, Karma ve TF ile ilk oynayışımdı, Karma ile oynadığım takım o kadar kötüydü ki adamlar resmen dalga geçtiler, onlara destek olayım derken bende ezildim arada :(

Not: Top or troll, mid or troll, yada oyuna normal girip trollük yapanlar da yok değil, yani kısacası şunu söyleyim eğer TR'deyseniz 2600RP vermeyin EUW için, dayanın yada sıfırdan hesap açın değmez.

Not2: Adamları taşıyınca da yaranamıyorsun, çekemeyip sövmeye başlayanı mı ararsın rapor edip ceza aldıranları mı...

pllc7.png
plp4f.png
pllc0.png

Son düzenleme:
iyide hocam herkesin hesap seninki gibi değilki 30 levelim birsürü skin var hero var rün sayfası var nasıl 0 dan hesap açarım ? mecbur 2600 rp vericez

okullar tatile girmeden önce eu west'i tadından yenmiyordu.. ne zaman okulların kapanmasına 1 hafta kaldı oyun bu hale geldi..

sildim ben ya yeter artık bulaşmıcam bu tür işlere sinir hastası olmamıza az kaldı :D

Karşıdakinin de senin kadar oynadığını düşünürsen, eşitliği ne bozacak ? :D

eşitliği oyun sırasında yapacağın taktikler belirlicek adama bait atıp junglerin gank gelmesiyle tabi bu durumda hero seçimide çok önemli takıma yardımı olacak herolar eşitliği bozabilir yada yüksek range den gank atabilen herolar (nocturne,shen,hecarim,jarvan ) gibi hecarim çok iyi özellikle :D

okullar tatile girmeden önce eu west'i tadından yenmiyordu.. ne zaman okulların kapanmasına 1 hafta kaldı oyun bu hale geldi..
işte buna tamamen katılıyorum, sürekli oynayan lol hastası biri değilim arada girer bir iki oyun atar çıkarım, hesabı şubatta açtım daha bu gün 24 oldum mesela, onca zamandır saçmalık görmezken belki tek tük görürken, şimdilerde takımı taşıdım diye söveni mi ararsın buildin yanlış diye ders vereni mi ararsın :) neler neler, bu arada skinli rün sayfalı arkadaşlar zaten masraf yapmış mecbur 2600e ama benim gibiyse boşa para harcamasın

Geri