• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

tr rank ...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lordios

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
61
uzun bir sürenin ardından tekrar rank girmeye karar verdim 3 haftadır rank oynamıyordum bu gün oynadım ve sonuç :
p3tz0.png

sonuç lig düştüm iyi bir oyun sergiledim lanemi ezdim diğer lanelere gidip kill aldırmaya çalıştım ama takımımdaki lux dan küfürler yedim kendisi gece içip 5 te yattım dedi bana sanki bu kafayla onu zorla oyuna sokuyorlarmış gibi bide rank girip milletin maçını mahfetmek için oynuyor sanki neyse yorum sizin durum ortada ben bidaha rank falan girmem burda ter döküyorum ödül olarak lig düşüyorum size tr de iyi oyunlar.

başlayalımmı weste taner en iyi orasıymış :D ulan o nickden ne hayır bekliyorsun sen :D

TR de durum bu. Günde 3 kere seriye giriyorum seride kaybediyorum arkası geliyor sonra Bi bakıyorum Lig Düştünüz diye yazıyo geliyor . Aglıcam artık :D

hata yapıyosun duo giriceksin yoksa böyle oluyor . duo girmeden önce s1 den s4 e düştüm sonra arkadaşımda duo girmeye başladım ve 1 haftada gold a yükseldim . solo girmek pişmanlık heleki tr de

hata yapıyosun duo giriceksin yoksa böyle oluyor . duo girmeden önce s1 den s4 e düştüm sonra arkadaşımda duo girmeye başladım ve 1 haftada gold a yükseldim . solo girmek pişmanlık heleki tr de
üf 1 haftada gold he ? duo giricek adam yokki abi ya girsekde yinede bazen yeniliyoz

ben oyunu sildim çünkü üstüne birde adamlar bana ana bacı küfrediyor ama 33 maç kısıtlamayı ben yiyorum :(

Duo arayan varsa gelebilirim. Abi aynı şey banada oluyo lanemi eziyorum itemlerim full oluyo takım yüzünden kaybediyorum 2 win 6 lose var şuan yeni başladım rankedlara hiç başlamaz olaydım oyundan daha çok zevk alıyodum

Beyler anlamıyorum sizi nasıl hep kaybetmeyi başarıyosunuz :D TR serverine demediğiniz kalmadı ben sürekli solo giriyorum o kadar da kötü değil yani hatta hiç kötü değil yenildiğimiz zaman bile maçlardan zevk alıyorum ben şahsen sizinki artık şans mıdır nedir bu kadar troll,feeder çıkıyo karşınıza

Edit: Belkide Silverda vardır öyleleri bilmiyorum.Eğer öyleyse sağlam bi duo bulup yukarlara çıkmaya bakın .

Bende lig atladım ama maç sayılmadı sonra lig düşüp tekrar aynı lige döndüm sonuç 4oyun yeniyorum 4oyun kaybediyorum

5 kişi giriyoruz ulan diyorumki arkadaşlarla oyundayız sen yalan atma diyorsun 5 giriyoruz sana gel diyincede yok ben rank giricem diyorsun
abi ranked zevkli bana göre boşver ya zaten weste geçiyorum trdekilerin çoğu mal yapıcak bişi yok 33 maç kısıtlamamı olur 4 dakikada bi mesaj atıyon saçmalığa bak insan bare 1 dakkada 1 yapar ulan tam mal he bu riot az önce bişi paylaşmışlar bi firmayla anlaşma yapıp cd ile lolü satıyorlarmış 5 tanede champ koymuşlar hepsi 450 lik mallığında bu kadarı abi resmen türkiyedekileri aşağılıyolar

abi ranked zevkli bana göre boşver ya zaten weste geçiyorum trdekilerin çoğu mal yapıcak bişi yok 33 maç kısıtlamamı olur 4 dakikada bi mesaj atıyon saçmalığa bak insan bare 1 dakkada 1 yapar ulan tam mal he bu riot az önce bişi paylaşmışlar bi firmayla anlaşma yapıp cd ile lolü satıyorlarmış 5 tanede champ koymuşlar hepsi 450 lik mallığında bu kadarı abi resmen türkiyedekileri aşağılıyolar
weste geç görürsün :D westte emin ol silvere kadar bronz dolu 4 afk ile maç atan var gerisini sen düşün burdakileri öpde başına koy biz ama bulduk adamları direk skype çağırıyoruz öyle toplu 5v5 atıyor gibi yapıyoruz rank girince aklını kullan canerim

solo q oyuncusuyum s3 den gold 3 e 2 günde çıktım şuanda plat 3 üm solo q güzel zevklide böyle insanlar tek tük geliyor gelmiyor değil geceleri girersen daha iyi olur senin için

Eglence arıyanlar cheryup match history baksınlar. İnat yüzünden nami ile 2 küme düşen kişiyi görün ve ibret alın, düşüş devam ediyor sakın kaçırmayın

Geri