• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

tr ranked ez !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lordios

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
61
bü gün lig atlıcaktım win alırsam diye rank girdim ezreal aldım yanıma supp mundo aldılar neyse dedim, sonra karsımda cait var ona rağmen odaklandım farmımı yaptım killeri ben aldım kastım ama lanet mundo ölüp durdu; daha 20dk da baron verdik son tf de mundo yakalandı ve oyunu kaybettik sonra ben küfür etmekten başım ağırdı gözlerim karardı sinirden ve bu oyunu verdim peki ben nasıl küme atlıcam?
l5767.png

Yanına supp gelebilirim girdikçe istersen, zaten eklisin bende !? Mundo almam söz .d

Stabil bir oyun programım yok bazen 3-4 gün girmem bazen sabahlarım. Yakaladıkça seni gireriz !?

hangi kümedesin :)

----------

ayrıca ben terfi maçlarımda hep supp alırım kayle veya taric ;)

Bişi Soracagım Hazır Konu Acılmısken Bronz1'e yeni gectim 3 mac kaybettim puanım halen 0 acaba ne kadar daha kaybedersem bronz2'ye düşücem ?

Bişi Soracagım Hazır Konu Acılmısken Bronz1'e yeni gectim 3 mac kaybettim puanım halen 0 acaba ne kadar daha kaybedersem bronz2'ye düşücem ?

Kesin birşey yok. Ben 0 puanda ilk maçımda lig düşmüştüm. Arkadaş 4 maç kaybetti düşmedi. İlginçbir sistem biraz...

0 puana sahip kişiler arasında en alta düşüp bir maç daha verirsen oluyor o durum bildiğim kadarıyla

Bu gün akali ile pentaya çıkıyordum 4 kişiyi aldım 5. ye daldım canı 50-60 kaldı darius geldi ulti attı özür bile dilemedi. :D

Geri