• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

tr ranked terfi adaylığıda gitti

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lordios

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
61
bu gün belki lig atlarım diye rank basladım daha günün ilk oyununda adc miz afk di ve feedleyip gitti terfi adaylığından düştüm ama benim suçum gibi adaylıktan düştüm böyle saçmalık olmas su lanet riot ekibine ss atsam da bakmıyorlar rankları umursamıyorlar kafayı yicem trde beyinsiz insan kaynıyor rank girip afk olan lar bu adam nasıl gümüşe gelmiş bide secim yaparken last pick olmasına rağmen adc dedi ve afk kaldı

l7cl2.png

buda oyun içinden
l7cqd.png

takımıma gelen adc ben küme 1 deyken kendisi 5 den takımıma geldi , rank oyuncusu az bu yüzden sistem altlardan takımıma attı bidahada girmem rank falan rp toplayıp easte arkadasların yanına !?

----------

arkadasşar kafamı dağıtmak ve sizinde görüşlerinizi almak için böyle konular açıyorum yanlış anlaşılmasın !?

tek çözümü var ranked maçlarına benle gireceksin ;) yenilsek bile adam gibi yeniliriz ben bunlar olmasa çoktan gümüşteydim

Bu sadece senin başına gelmiyor eğer oyun içinde ben afk kalıcam görüşürüz vb birlaf etmediyse adamın bir suçuyok Elektirikler gitmiş olabilir internet gitmiş olabilir bunlar vb nedenler benim başımada 3 kere geldi 1 .5 senelık oyunumda elektrikler gitti 2 kere 1 kerede net şimdi burdea benım sucum ne? zannedıyorumkı adamında öyle bir sebebi var.

ha bu arada adamın bağlantısı son 5dk da koptu yani oyundaydı neti veya elektrik sorunu yoktu başka bişey olabilir annesi markete falan göndermiştir :(

Bu durumun tek çaresi psikolojik tedavi yani şöyle düşüneceksin karşı takımada feeder ya da afk gelebilir bu sayede maç kazanabilirsin. En azından ben öyle yaparak sinirlerimi yatıştırabiliyorum.

TR de oynadığım oyunların %70 gibi bir oranında benim takımımda afk yada net sorunu yaşayan vardı. Şans !? Bende yok.

Ben dedim sana bekle beni, öyle hatırlıyorum. Demedim mi !? :D

yav hepmi benim takımımda afk feederler olur 1 kerede ben free elo kazanıyım !?

----------

bi daha seni beklicem online görürsem oynarız bende 1 rank atıyım dedim oda böyle oldu

----------

bi daha seni beklicem online görürsem oynarız bende 1 rank atıyım dedim oda böyle oldu

Duo olduktan sonra adam seçmem, su aralar sık giremem ama haftasonu ranked atlarız sorun yok. Yardırırız bot.

Gold2 ye geçicektim 1win1lose vardı herşey son maça kalmıştı champ. select kısmında bizim takım kavgaya falan başladı ben anladım yenemiyceğimi dedim çıkıyım bi yarım saat sonra tekrar girerim çıktım oyuna bi girdim League point 90a düşmüş neymiş meğer champ. select kısmında çıkarsan -10 LP gidiyomuş..Ee adamlar troll çıkmasam daha beter olucak böyle saçmalık olmaz zaten supportta berbat 1haftadır cevap alamıyorum..

Gold2 ye geçicektim 1win1lose vardı herşey son maça kalmıştı champ. select kısmında bizim takım kavgaya falan başladı ben anladım yenemiyceğimi dedim çıkıyım bi yarım saat sonra tekrar girerim çıktım oyuna bi girdim League point 90a düşmüş neymiş meğer champ. select kısmında çıkarsan -10 LP gidiyomuş..Ee adamlar troll çıkmasam daha beter olucak böyle saçmalık olmaz zaten supportta berbat 1haftadır cevap alamıyorum..

Adam Secim Ekranında AFK Bırakıyor Cıkıyoruz biz ceza yiyoruz yok böyle bişi abi ya :S

Sitednin resmi supp olucam yakında sanada gelirim müsait oldukça istersen :D

Bu arada dikkat et, bildiğim kadarıyla sık tekrarlarsan giden LP artıyor bir süre sonra.

Evet insanları konuya çekmek için Beğeni kullanıyorum, üzgünüm :D

Son düzenleme:

----------

dostum bende seni ekledim nick aynı. 74 galibiyetim olmasına rağmen hala gümüşe geçemedim :pff: terfi maçlarımda hep troll yada afk veya 4 kişiye düşme sorunu çekiyorum. Geçen soloda ireliayla 5 kill aldım daha oyun başlarında bottakiler kavga edip ölmeye başladı derken mide 2 gank gitti bot kuleyi yıkanlar ondan sonra middeki de bottakilere sövdü maç gg :D tr deysen dereceli oynuyorsan ve takımın yoksa sinirlerini aldırman gerekiyor :D

Ben zor sinirlenirim, sorun yok :D

Tamam simdi kimler var benim duom, lordios var, talha var (ah bi 30 olsan...), eklersek frskn var, mirage var... Yeter şimdilik :D

Ben zor sinirlenirim, sorun yok :D

Tamam simdi kimler var benim duom, lordios var, talha var (ah bi 30 olsan...), eklersek frskn var, mirage var... Yeter şimdilik :D
uyumlu champlar alıp temkinli oynadıktan sonra zor yeniliriz. Yenilsek bile öyle ezile ezile olmaz. Benim client açık nickleri bilmiyorumki bi lordiosu ekledim oda resimde nick i görünüyo :)

Ekle o zaman;

• CheryUp

Fazla bos vakit bulamam ama buldukça girerim sizle.

Geri