• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR#Satım#30#Challenger#High MMR

Antibiotic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ağu 2009
Puanı
342

• Karaterin olduğu Server : TR
  • Karakter LVL : 30 LVL
  • Lig : Challenger
  • İstenen ücret : Tekliflerinizi bekliyorum
  • Alışveriş Yöntemi : Şehiriçi (Elden), başka yönteminiz varsa siz belirtin.(Elden kesinlikle ilk tercih)
  • E-mail Koruması : Hotmail

Iletişim Bilgileri :

• Ad ve Soyad : Salihcan
  • Yaşadiği Şehir : İstanbul
  • GSM : Mesaj atıp alabilirsiniz.

Arkadaşlar hesap challenger mid lane main olduğum için ağırlıklı olarak midlane rune,champion vs vardır.Ayrıca hesap smurf hesabım olduğundan çok skin olmamakla beraber birtakım herolar bulunmamaktadır.Olmayan herolar ve olan skinler vs aşşağıda ss le gösterilmiştir paraya ihtiyacım olduğu için satılıktır.(Ayrıca eski bir profesyonel oyuncu olduğumdan hesap eski profesyonel hesaptır)

MJGkmQ.jpg
jnOBlr.jpg
9L1G03.jpg
qBkEVD.jpg
EJd3vA.jpg

Son düzenleme:
Hocam aklınızda bir takım fiyat varsa mesaj olarak söylerseniz çok sevinirim Anlaşırsak eğer ödeme yola elden olacak..

Geri