• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR#Satım#30#Diamond 5

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nmfk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nmfk

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2015
Puanı
0
Iletişim Bilgileri :

• Ad ve Soyad : Umut Ceylan
  • Yaşadiği Şehir : Istanbul
  • Iletisim : Burdan mesaj atin, skype/telefon yoluyla anlasilir.

• Karaterin olduğu Server : TR
  • Karakter LVL : 30 LVL
  • Lig : Diamond
  • İstenen ücret : 100 TL
  • Alışveriş Yöntemi : Şehiriçi (Elden tercihim)
  • E-mail Koruması :Gmail

Sezon 3,4,5 diamond. 1 kere chat veya normal ban yemedim. 95 Champion, 10 rune sayfasi, butun tier 3 rune lar var.
Hesap genel gorunus :
GOyGbou.jpg

Rune'lar :
aOfU8cd.jpg

Summoner Icon'lar :
cN56h2G.png

QPz9lig.png

Skinleri toptan gostermeyi bilmiyorum. Google da aradim 1-2 guvenilmez program/site buldum. Guvenilir bi' site biliyorsaniz orda daha toplu bi' sekilde paylasabilirim. 75 tane skin var yanlis saymadiysam... onun disinda butun skinlerim asagida ;

g8dFx0V.jpg

Son düzenleme:
Hesabın satılıp satılmadığını belli aralıklarla belirtseniz yeter konu güncellemek kurallara aykırı.

Skinleri resimle ekledim, hesap hala satista.

Diamond 5 den plat 1 e decay oldu hesap o yuzden fiyati 200 den 140 a dusurdum. Su anda plat 1 70-80 arasi lp de.

Geri