• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR#Satım#30#Unranked

AloneKing

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ağu 2017
Puanı
0
-Hiç ranked geçmişi yoktur.
-Hiç hero alınmamıştır.
-22630 ip bulunmaktadır.
-Hiçbir zanaat açılmamıştır. İstediğiniz bir heroyu aldıktan sonra kutu açarsanız o heroya kostüm çıkacaktır.

• Karaterin olduğu Server : TR
  • Karakter LVL : 30 LVL
  • Lig : Unranked
  • İstenen ücret : 40 TL (ödeme yöntemine göre değişebilir.)
  • Alışveriş Yöntemi : Konuşarak anlaşabiiliriz.
  • E-mail Koruması :Gmail

Hero yoktur.

7NrMgW.png

Zannat çantası

gWJZ8R.png

Rünler

zB7rnY.png

Daha detaylı bilgiyi aşağıdaki verdiğim iletişim adresinden öğrenebilirsiniz. Siteden pm atmanızı önermem ya hiç görmem yada uzun zaman sonra görürüm. Hesabın fiyatı 40 tl'dir genelde ödemeyi steam cüzdan kodu veya csgo itemi ile alıyorum. ama bana ulaşırsanız ödeme seçeneklerinde konuşabiliriz. Ödeme yöntemlerine göre fiyatında yükselme veya alçalma olabilir.

facebook: https://www.facebook.com/GodlikeHammer

Geri