• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR # Satım # Platin 1

latifseri

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2015
Puanı
0
  • Karaterin olduğu Server : TR
  • Karakter LVL : 30 LVL
  • Lig : Platin I
  • İstenen ücret : Platin 1 için 200 TL (takas teklif etmeyin)
  • Alışveriş Yöntemi : Şehiriçi Elden (İstanbul) yada banka havale şeklinde önce sen gibi çocukca tekliflerde bulunmassanız memnun olurum ^^
  • E-mail Koruması :, Gmail, hotmail

PLATİN 1 hesap için son fiyat 200 TL dedim Acil satıyorum paraya ihtiyacım var PAZARLIK YAPILIR

İletişim Bilgileri :

Ad: Latif Seri
Tel:0537 436 88 61
Sosyal Medya : https://www.facebook.com/latifseri
Ödeme Şekli : Hesap Numarasına Havale - EFT

Merhaba arkadaşlar Hesabım Platin 1 geçen sezon Şampiyonluktan master lig ine düşüp son sezon bitiminde gaza gelip şampiyonluk ligine girmeye çalışmam sonucu :D elmas ligine geri düştüm sonra bir süre oynamadığım için Plat 1 e düşmüştür Sezonu elmas bitirdim Çerçeve mevcut hesabın özelliklerini yazıyorum.
Fiyat konusunda kafamda bi rakam var isteyen arkadaşlar bana ulaşsınlar ona göre konuşalım

Merak ettiğiniz herhangi birşey varsa sorabilirsiniz.

Hesapta 90 adet şampiyon bulunmaktadır.
Singed ve Taric eklenmiştir.
PolBdv.png

Gk957y.png

oZO95o.png

31 adet skin bulunmaktadır.
RVnBZG.jpg

2 adet rune page
2014 yiğit totem görünümü ve yumruk selam totem görnümü var.
Mevcut simgelerde şunlardır.
zV0YoD.png

N4ZW0P.png

95mEPQ.png

5kD21q.png

şuan 612 ip var ve 21 RP var

2kJ5pj.png

Son düzenleme:
Güncell arkadaşlar paypal teklif etmeyin sadece banka Hesabına ücreti göndererek veya İstanbul içi elden teslim şeklinde olacak.

Arkadaşlar Platin 5 oynamadğım için GOLD 1 e düştü 100 TL den satıyorum

Konunuzu sürekli güncelleyip yukarıda tutmaya çalışmayın,belli aralıklarla satılıp satılmadığını belirteseniz yeter aksi takdirde gerekli işlem uygulanır.

tamamdır bu arada konu ismini değiştirir misiniz ben değiştiremedim Platin 5 hesap kısmı silinse memnun olurum

Geri