• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR#Satış#30#Altın 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan quNkuT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

quNkuT

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Kas 2014
Puanı
0
  • Karaterin olduğu Server : TR
  • Karakter LVL : 30 LVL
  • Lig : Gold
  • İstenen ücret : 110 TL
  • Alışveriş Yöntemi : PTT
  • E-mail Koruması : Hotmail

Iletişim Bilgileri :

• Ad ve Soyad : Günkut Kurugüllü
  • Yaşadiği Şehir : Pendik/İstanbul
    yn7qLn.png

Merhaba ben yaklasık 2 senedir league of legends oynuyorum ve artık oyundan alabıldıgım zevkı aldım. işe basladıgım ıcın chara gırıcek zaman sıfır desek daha dogru bu yuzden char bi köşede yatacagına satmak istedim altın 4. ayrıyetten altın cerceve ... 46 kostüm (skin)....86 champion 5 rün sayfası kendine özel rün tasları ve kazandıgım avatarlar bu arada pendikte oturuyorum .almak isterseniz ptt havale işlemi olarak 110 tlden alabılırsınız gerekli iletişim adreslerini bana mesaj atarak ulaşabılırsınız . teşekkürler :)
aBOYM2.png
Y5X6Wk.png
m8Yo74.png
EEaD6g.png
2QXaNE.png
Z1b3Q3.png
lzaZrQ.jpg
vo1P8A.png

çara dayz+theforest+left 4 dead2 + sniper elite v2 olan steam hesabı versem olurmu ?

Geri