• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR#Satış#30#Yeni Sezon Unrankked/Gümüş Çerçeve/ 40 Skin/ 61 Hero/ 4Rün Page/ 41 Simge

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2011
Puanı
0
  • Karakterin Olduğu Server: TR
  • Karakter Level: 30
  • Lig: Yeni sezon kapsamında bir ligte bulunmuyor, hiç maç yapılmadı. Daha önce Gold V'teydi uzun süre oynanmadı bu yüzden gümüş lige düşmüş ve gümüş çerçeveye sahip.
  • İstenen Ücret: 80 TL
  • Alışveriş Yöntemi: Hesaba Havale
İletişim Bilgileri

• Ad Soyad: Mehmet Ceylan
  • Yaşadığı Şehir: Osmangazi/Bursa
  • İletişim: Yorum yazarak yada özel mesaj atarak benimle iletişime geçebilirsiniz telefon ile görüşerek satışı tamamlayabiliriz.

2 Hesabım olduğu ve bununla hiç ilgilenmediğim için bu üyeliğimi çok ucuzdan satışa çıkardım, aşağıdaki fotoğraflar haricinde daha fazla skinde olabilir bulabildiklerimi paintle birleştirdim, skinlerin çoğu mağaza tarafından kapalı olan, alınamayan özel skinler, bu sizin için büyük bir ayrıcalık olacak, zamanında çok para verip özenerek almıştım herbirinide, bir de fotoğraflardan gördüğünüz üzere üyelik içerisinde 4 galibiyetlik IP-Boost'ta bulunmaktadır. Ayrıca üyelik hiçbir ban yememiş ve maçlarda hiçbir tartışmaya girilmemiş, daima iyi oyunlar çıkarmış temiz bir üyeliktir de. Söylediğim gibi tek istediğim buradan gelecek para ile diğer hesabımı güzelleştirmek. Umarım kısa zamanda satışı gerçekleşir, cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Takas düşünmüyorum. Nakite ihtiyacım olduğu için fiyatıda çok uygun tuttum zaten. Yinede teşekkür ederim teklifin için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri