• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tr serverde ilk oyunum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Oysh
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Oysh

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ağu 2010
Puanı
0

Bu arada beyler maxigame den lol oyniyan kisilerle oynamak isterim beni eklerseniz sevinirim.
Name: Oyysh

----------

Tr serveri olduğunu nasıl da belli ediyor resim ey gidi be :D

Direk 2 kisi oyundan cikti neye ugradigima sasirdim :D, botlara karsi oynarken 3 oyunda 3 kisi bana ks atma diye kufur etti :D eu serverlerde neden boyle degil merak ediyorum :D.

Direk 2 kisi oyundan cikti neye ugradigima sasirdim :D, botlara karsi oynarken 3 oyunda 3 kisi bana ks atma diye kufur etti :D eu serverlerde neden boyle degil merak ediyorum :D.

5 level heriflerle oynuyor serverı böyle tartıyor. Sizin gibiler batırıyo olabilir mi aslında acaba?

5 level heriflerle oynuyor serverı böyle tartıyor. Sizin gibiler batırıyo olabilir mi aslında acaba?
Yanlış cevap,ben mesela oyunu öğrenmeye çalışıyorum 3-5 kil alıyorum diğer adam hemen yatıyor başlıyor küfür etmeye sonra sorsak anlatıyor yok 30 level westte yok 30 lv euda falan filan :D

Velet dolu diyorsunuz ama normal yaştakiler bile ks atma diye küfürler yağdırıyor.
İmkanım olsa direk weste :D

Oyle diyorsunda ben eu serverde basladigimda hic boyle birsey gelmedi karsima ama genede gavur larla oynama yerine ben turklerle oynamayi tercih ederim kufur etseler bile :)

Her ne kadar sinir bozucu olsada yurdum insanıyla oynamak ayrı bir tat,zevk veriyor bana :D

Yıllardır bende bizimkilerle oynuyordum.Westte arkadaşın acc'da girdim,3 maç falan yaptım 1'ini kaybettik ama her yönünden zevk aldım.Küfür hiç olmadı veya niye ks attın diyip laf eden olmadı.Bunu TR serverini kötülemek için demiyorum tabii ki de ama EU her türlü çok iyi.

Ya siz acayip abartıyosunuz ya da hiç bana denk gelmiyor bilmiyorum ama TR serveri o kadarda kötü değil yanlış anlamayın ama internet cafede geçen gün oynuyoruz arkadaşlarla 10yaşındaki çocuk bile "TR serveri bebe kaynıyor,herkes noob,aslında ben çok iyiyimde takım hep noob-afk- geliyor" falan demeye başlamış.Bilmiyorum çok abartılıyor bence o kadarda kötü değil oyuna ilk başladığım zamanlarda eastte oynardım ben pek farkıda yok yani.Milletin gözünde west uçmuş TR 0,saçma bence.

Edit:Ekledim seni muhtemelen birlikte oyun oynıycak zaman bulamayız ama yenisin belki bişeyler sormak istersin yardımcı olurum.

Yıllardır bende bizimkilerle oynuyordum.Westte arkadaşın acc'da girdim,3 maç falan yaptım 1'ini kaybettik ama her yönünden zevk aldım.Küfür hiç olmadı veya niye ks attın diyip laf eden olmadı.Bunu TR serverini kötülemek için demiyorum tabii ki de ama EU her türlü çok iyi.
Arkadaşlarınla birlikte takım oluşturcaksın skype veya tsden devam edicen , öyle zevkli olmaz mı? ne küfür eden olur ne ks attın diyen :D

Geri