• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tr serverde oynamayın

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
çünkü bu yüzden :D
j7m4x.png

ben pick sırasında mid diyip lockladım onlarda hemen niye lockluyosun diyip inadına mid champları aldılar ama yinede yendik :D

Son düzenleme:
Bunu yabancılar da yapıyor. İnsanın yaşı 14- olunca pek bir şey beklenemez :D

bu oyun lobisinde konuşabiliyorsunuz siz. bende aynı yerde oynuyorum ama o lobide konuşanları görmüyorum hiç + sohbet bağlantısı kesildi diyor. Onun bir ayarı mı var yoksa

çünkü bu yüzden :D
ben pick sırasında mid diyip lockladım onlarda hemen niye lockluyosun diyip inadına mid champları aldılar ama yinede yendik :D

Bak senin yaptıgını bana yaptıklarında kan beynime sıçrıyor. Bu dediğin ranked ise çok yanlış yaptığın. Önce bir durun oturup konuşun. Deki ben mid gitmek istiyorum, ama counterlamam gerek, supp veya jungle ne aliyim denir. Olmadı, ranked giriyorsan zaten her bölgede oynayabiliyor olman gerekiyor. Baktın adamlar embesil, direk lockin yapıyor hiç birşey demeden, sende git başka biryer ne farkedicek amacın eğlenmek değil mi !?

Hiiiiç olmadı arayol bulunur illaki hemen lockin yapınca size ödül vermiyorlar veya bonus bir hero açılmıyor. Bekleyin işte ....

Bak senin yaptıgını bana yaptıklarında kan beynime sıçrıyor. Bu dediğin ranked ise çok yanlış yaptığın. Önce bir durun oturup konuşun. Deki ben mid gitmek istiyorum, ama counterlamam gerek, supp veya jungle ne aliyim denir. Olmadı, ranked giriyorsan zaten her bölgede oynayabiliyor olman gerekiyor. Baktın adamlar embesil, direk lockin yapıyor hiç birşey demeden, sende git başka biryer ne farkedicek amacın eğlenmek değil mi !?

Hiiiiç olmadı arayol bulunur illaki hemen lockin yapınca size ödül vermiyorlar veya bonus bir hero açılmıyor. Bekleyin işte ....
yok la normal maçdı işte :D

bak bu adamlar oyun bitmiş orada konusuyorlar. bende oraya birşey yazıyorum oyun sonu ama yazdığım işlenmiyor. ayrıca başka konuşan da yok oynayıp cıkıyoruz yani. Türk serverindeyim bende

Türkiye serverinde oynuyosan 5kişi giriceksin 4kişi bile girsen o kişi öyle bi cıvıtır ki aklın durur arkadaşların karakterleriyle bi iki maç atıyım diye girdiydim kuleye dönerek vurmaya çalışan garen vardı surrender çekip çıktım dahada girmedim :D

Türkiye serverinde oynuyosan 5kişi giriceksin 4kişi bile girsen o kişi öyle bi cıvıtır ki aklın durur arkadaşların karakterleriyle bi iki maç atıyım diye girdiydim kuleye dönerek vurmaya çalışan garen vardı surrender çekip çıktım dahada girmedim :D
kuleye silenced atmayı denemediği sürece o da iyi :D

gecen normal attım support oynuyorum blitzle solo top daki adam benle 1vs1 istedi siz düşünün durumu çokğu kişi oyunu tekken tarzı 1vs1 lik sanıyor kimsenin takım oyunundan heberi yok

Yanlız silence skilli turret hasar verebiliyor, gayet normal onunla vurması !?
onu demiyorum la garen vardı takımda gitti q vurdu hpsi azdı zaten öldü dedim malmısın garen dediki of olmuyo yhaa buna silenced neden olmuyor dedi hemen sur çektik :(

Geri