• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR Serveri Oftank Darius ile Penta atmak ayrıcalık olsa gerek :)

Mythology

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Eyl 2009
Puanı
8
Benim için hiç tartışmasız oyundaki en iyi karakter diyebilirim, kullanmanızı öneririm tek sıkıntısı hantal olması ama rakiplerini ağır Sever :)

lgtw7.jpg

tr de çok meşhurdur zaten çok severler vurup parçlamayı o yüzden gecen yanıma supp olarak draus aldılar sonrada yenildik :(

Ben o tür şeylere inanmıyorum artık. İyi oynadıktan sonra kimin nereye neyle gittiği önemli değil. Düşününce, Heimer Supp bile çok faydalı olabiliyor. Veya soraka mid. Veya fioara supp ile bota gitse vs...

Ben o tür şeylere inanmıyorum artık. İyi oynadıktan sonra kimin nereye neyle gittiği önemli değil. Düşününce, Heimer Supp bile çok faydalı olabiliyor. Veya soraka mid. Veya fioara supp ile bota gitse vs...
çok haklısın biri zamanında meta diye bir kavram ortaya atmış ver herkezde buna göre oynuyor

heimer yine iyi yada teemo heimerin stunu var ult ile makinaları güçlendirip slowluyo teemo desen zaten blind var karsı adc bitirir draus supp nedir abi ne yani kötümü oynuyorum?

----------

ayrıca bu dağılım mantıklı olduğu için böyle bu yüzden turnuvalarda böyle takım dağılımı yapılır ister uyun ister uymayın

----------

darius adc nin farmı çalsın adc kasamasın çok mantıklı

heimer yine iyi yada teemo heimerin stunu var ult ile makinaları güçlendirip slowluyo teemo desen zaten blind var karsı adc bitirir draus supp nedir abi ne yani kötümü oynuyorum?

----------

ayrıca bu dağılım mantıklı olduğu için böyle bu yüzden turnuvalarda böyle takım dağılımı yapılır ister uyun ister uymayın

----------

darius adc nin farmı çalsın adc kasamasın çok mantıklı

Aslında mantıklı, Darius karsıdaki adamları öldürücek bu sayede sen çok kolay bir şekilde farm yapabiliceksin. Problem !? o.0

Neyse tabi yanına sana yardım eden birinin gelmesi, su anda geçerli olan metaya en uygunu. Ama ben şahsen değişik fikirlere açık bir insanım.

öldürecek demesi kolay rangesi olmadığı için bolbol harras yiyecek ve ward alması gerekecek olası gank lar için, bende farklı görüşlere açığım ama bu mantıksız

----------

tr silver ligleri söyletme şimdi bana zaten az önce yine oyun verdim sinirliyim

nasıl faydalı olabiliyor heimer turretleri farm çalar sırf w ve e için suplukmu dicez heiye :D

darius farma ihtiyaç duyan bir şampiyon , supp olucaksa farm adc ye gidicek darius farm alamıcak ve item kasamıcak item kasamayınca ölüp feedlicek sonrada lose :(

abi darius kill çalmak için mükemmel bi champ aynen master yi gibi :D tfye girdiğinde canı az olana koy ultiyi hop hop penta kill :D

nasıl faydalı olabiliyor heimer turretleri farm çalar sırf w ve e için suplukmu dicez heiye :D

Zyra mantigi kur. Sadece zyra kadar guzel bir ultisi yok. Turretlari lane koymana gerek yok, ward olarak riverda kullanabilirsin. Ayrica asiri yuksek rangeli roketleri ile harasin dibine vurursun. Ustune tutturabilisen blind var. Ve en onemlisi heimerin pasifi kulelerde etkili. Yani kule yaninda durarak kulenin canini doldurabilirsin. Cogu kisi tarafindan bilinmez.

Tek ihtiyacin olan item chalice, o kadar. Tabi gidip hemen heimer supp alma. Benim teorim championun hakkini verebilenler icin gecerli.

Geri