• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR serveri takım ve oyun arkadaşı

AnyThngInMyx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2011
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar ismim Emre Tr serverinda oyun arkadaşı(Oyun arkadaşı derken duo arada olur ama normal game ve aram için ) ve düzgün bir takım arıyorum
Nick değişmiştir takımdaki anlaşmazlık dolayısıyla tagı silmiş bulunmaktayım Oyundaki nick : AnyThngInMys
Takım için biraz bilgi veriyim öncelikle karakter fotoğrafları koyayım.
Karakter bu şekilde Main Topdır. Ancak mid laneimde gayet iyidir.
Gereksiz bi bilgi 245 skin var :(
lvytb.png

lrm1t.png
lrlvp.png

Son düzenleme:
Yerim senin kıyafet sayını, aaaaaaaaartsisst :D

Oyuna düzenligiren biri değilim. Kaldıki net ve pc sorunları var oyununu mahvederim, TheMirage'ye sorabilirsin... Genede olsun ben seni olduğun gibi kabul ederim diyorsan main Support, CheryUp.

Tr serverında client'i ingilizce kullanabiliyor muyuz?

HosenberG . Genelde geceleri arkadaşlarla takılıyoruz eklersen takılırız.

Steeve < geceleri takılıyorum bende 26 seviye :) Eklersen takılırız.

Herkezi ekledim eklemek istiyen olursa Nick Doutzen Kr0es değil ST AnyThngInMys olarak eski haline dönmüştür bilginize...

Geri