• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[TR] Sezon V Diamond - Support Hesap 39 Hero 37 Skin 7124 RP

Aktiflik
K.Tarihi
11 Haz 2009
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Sezon V ' de Diamond bu sebeple hesapta Diamond Çerçeve ve ödül olarak verilen Sivir Skini vardır.
39 hero, 37 skine sahiptir.
7124 RP (Yaklaşık değeri 100 TL) ve 3544 IP'si vardır.
• Hesabımı oyunu bıraktığım için ve paraya ihtiyacım olduğu için satmak istiyorum.
Hesap Support hesabı olduğu için çoğunlukla support skinleri ve heroları vardır.
• Oyunu İspanyolca oynadığımdan SS'ler İspanyolcadır.
Hesap şuanda Unranked'dır. Hiçbir oyunu atılmamıştır. Son oynanan oyun tarihi 23-01-2016'dır.
• Ayrıca hesapta Havuz Partisi Leona'nın Renk Paketi de bulunmaktadır.

Fiyatı : 300 TL

Bana buradan ya da porfavordama@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Önemli Not : Alışveriş karşılıklı güven içerisinde isterseniz telefonda görüşülerek gerekli bilgiler verilerek, öncelikle sizin parayı yatırmanız ardından benim bilgilerimi vermem ile gerçekleşecektir, başımın ağrımasını istemiyorum o yüzden bu şartları kabul etmiyorsanız lütfen mesaj atmayınız.

22kvux.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png
Screenshot_6.png
Screenshot_7.png
Screenshot_8.png
Screenshot_9.png
Screenshot_10.png
Screenshot_11.png
Screenshot_12.png