• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR sunucusundan AB-Batı aktarma problemi

zalimrecep

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Haz 2009
Puanı
0
9300 bilinmeyen hata alıyorum 2600 rplik geçiş ürünü ile geçmeye çalışırken.Aynı nick olduğu için demeyin zaten yeni bir nick girmemi istiyor giriyorum ve kabul ediyor. Bir çok ticket atmama rağmen cevap vermediler

Aynı sorunu westten tr sunucusuna gecerken yasadim. Ertesi gun sorunsuz gecmistim.
Ticketa gelince Riot yogunluga gore cevap yaziyor. Aynı gun cevap verdikleri de oluyor haftalar sonra verdikleri de oluyor.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

----------

Bu arada ticket yerine resmi forumlarindan tamircilere konu acarsan daha cabuk yanit alabilirsin.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

böyle birşey olmaz arkadaş geçin weste tr serveri kadar gerizekalı bir server yok bugn sinirlendiğim kadar hiç sinirlenmedi hayatımda ne kadar beyinsiz insanlar var anlamış değilim cidden en kısa sürede bende geçicem weste

Eğer normal geçiş yapamıyorsan Türkiye serverinin Desteğine Bilet Gönderip Manuel geçiş yapabilirsin fakat manuel geçişte win lose ve elo değerin 0 olup unranked olarak başlıyacaksın.

Geri