• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Trafik Ceza Sorgulama

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Geçen hafta pazar günü nevşehirden dönerken otobanda 160 la trafik polisi önünden geçtim fakat ceza sorgulamadım her gün ama ceza yok normalmi ?

Radar uzmanı olarak yardımcı olayım. Cezanın sisteme düşmesi bir ayı bulabiliyor.Ama eğer siz geçerken polis aracında kimse yok idiyse veya henüz kurulum aşamasında ise ceza yememişsinizdir.Aracın yüzü size dönük değil ise yememişsinizdir. Bu arada her trafik polisi radar değildir.

Radar uzmanı olarak yardımcı olayım. Cezanın sisteme düşmesi bir ayı bulabiliyor.Ama eğer siz geçerken polis aracında kimse yok idiyse veya henüz kurulum aşamasında ise ceza yememişsinizdir.Aracın yüzü size dönük değil ise yememişsinizdir. Bu arada her trafik polisi radar değildir.

yüzü bana dönüktü trafik polisi idi de nasıl radar değil baba hayrınamı duruyorlar :D

O zaman sıkıntı büyük 160'la ben çok düştüm 380 küsür lira çıkarıyorlar, peşin ödemede %25 indirim var 250 lira civarı birşey ödersiniz geçmiş olsun :D

O zaman sıkıntı büyük 160'la ben çok düştüm 380 küsür lira çıkarıyorlar, peşin ödemede %25 indirim var 250 lira civarı birşey ödersiniz geçmiş olsun :D

normalde 160 ama cezada 152km diyor :D

s3kh8x.jpg

Çok geçmiş olsun, trafik kurallarına uyalım :D

normalde 160 idi araç 1.2benzinli yeni aldım araçı 2016 model test edek dedik otobanda boştu bir hız deniyim dedim normalde hız yapan biri değilim araç kaçı görecek diye ibre en son 198 gördü yavaşladım 160 idi oda trafik polisine denk geldi :D

normalde 160 idi araç 1.2benzinli yeni aldım araçı 2016 model test edek dedik otobanda boştu bir hız deniyim dedim normalde hız yapan biri değilim araç kaçı görecek diye ibre en son 198 gördü yavaşladım 160 idi oda trafik polisine denk geldi :D
Sen gene hakkını vererek cezayı yemişsin :D Ben BURSA şehir içi Caddy ticari olarak geçiyor diye 84 ile ceza yedim. :D

İstanbulda istesen de hız limitini aşamıyorsun zaten. Ne güzel bir şehir hiç ceza ödemiyorum :)))))

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri