• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Transfer yapınca çerçeve gider mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frskn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Frskn

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2011
Puanı
28
Ben EUNE serverinde oynuyorum fakat bu turnuva olayları yüzünden Turkiye serverine geçme kararı aldık topluca.Bende 2.sezondan kalma Gold çerçeve var arkadaşlardan teki server değişikliği olduğu zaman bu çerçevelerin gittiğini söyledi ne kadar doğru herhangi bir bilgisi olan var mı googleden bulamadım araştırma özürlüyüm biraz :pff:

Ben EUNE serverinde oynuyorum fakat bu turnuva olayları yüzünden Turkiye serverine geçme kararı aldık topluca.Bende 2.sezondan kalma Gold çerçeve var arkadaşlardan teki server değişikliği olduğu zaman bu çerçevelerin gittiğini söyledi ne kadar doğru herhangi bir bilgisi olan var mı googleden bulamadım araştırma özürlüyüm biraz :pff:

gider diye biliyom.

Geri