• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Transformers 4: Kayıp Çağ (Age of Extinction) Türkçe Altyazı 720P

Bende fullü düştü sanrım. :pispis Sinemada izlemiştim, gerçekten mükemmel bir film. [TOOLTIP=Sabit Kanca]"İçinden geçicem"[/TOOLTIP] terimini gerçek yapmışlar resmen. İçimden uzay gemisi geçti bildiğin. :D Böylesine 3D, pes! :D

Bende fullü düştü sanrım. :pispis Sinemada izlemiştim, gerçekten mükemmel bir film. [TOOLTIP=Sabit Kanca]"İçinden geçicem"[/TOOLTIP] terimini gerçek yapmışlar resmen. İçimden uzay gemisi geçti bildiğin. :D Böylesine 3D, pes! :D
Shia LaBeouf olmadığı için sarmaz diye sinemaya gitmemiştim sen bunu diyince içime kurt düştü şimdi.

Shia LaBeouf olmadığı için sarmaz diye sinemaya gitmemiştim sen bunu diyince içime kurt düştü şimdi.
Bıraksana Allah aşkına ya. :) Bende Shia yok diye üzüldüm ama boşa üzülmüşüm. :D

tek olayı görsel efekt olan film sinema çekimi izlenmez :D
Şu avatarı koyaldan beri kim bu kim bu diyorum, diziyi izlemeye başladıktan sonra anladım. Kendimi şuan Yalçın Çakır gibi hissediyorum. :D

Çıktıgından beri gidicem fakat üsendigimden gidemiyorum :D yarın gidicem büyük ihtimalle, aylarca bekledigim bi filmdi.

Geri