• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Traş Makinesi

xPaulWalker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2011
Puanı
73
Selamün Aleyküm beyler;

Ben 3 senedir mecburi jilet vuruyorum 8.sınıftan beri aileden gelen genetik yüzünden aşırı kıl çıkıyor suratımda bende makine alma durumum olmadığı için jilet vuruyordum lakin artık istediğim düzeye geldi sakal hatta bu yaşta çok bile sakalım çıkıyor o yüzden makine almaya karar verdim
şu ikisine baktım ama siz hangisini önerirsiniz ya da önereceğiniz başka bir traş makinesi var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/philips-qg3340-16-erkek-bakim-kiti-100709971

http://urun.gittigidiyor.com/kozmet...0-15-4u1-bir-arada-erkek-bakim-kiti-100250169

Teşekkürler.

Bütçe max 100-120 tl

Son düzenleme:
Tıraş makinesi 1 kere alınır o nedenle almışken iyisini almak lazım, eğer iyisini almazsan ilerde performansından memnun kalmaz farklı makineler alırsın ve iyice masrafa girersin. Ben de aynı şekilde uygun bişeyler alayım dedim ama hiç memnun kalmayıp ardından 2 makine daha aldım. Onlardan da memnun kalmadım ve paraya kıyıp şunu aldım : Braun Series 7 / 790 Pulsonic Tıraş Makinesi

Keşke en başından bunu alsaymışım ve kendimi boşuna masrafa sokmasaymışım diye uzun süre içerlendim.

Abi iyi güzel demişsin de ben öğrenci adamım şunun şurasında 16-17 yaşındayım o kadar para verebileceğimi zannetmiyorum o makinaya :)

az da olsa sakal bırakmayı istiyorsan eskiden almış oldugum makineyi önerebilirim. Ben asla sakalları ve bıyığı 0'a vurmadıgımdan oldukça işime yarıyor :)

link
bunun benzeri.

0'a değilde okulda laf etmeyecekleri kadar kısa olsa yeter zaten şuanda okudum yorumları pek olumlu değil sert kılları alamıyormuş Turbolu olanından alcam oda 150 tl civarı.

Geri