• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Traş Makinesi

Nectix1337

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
11
Traş makinesi almayı düşünüyorum bütçem maks. 150 TL, daha çok kirli sakal yapabileceğim kaliteli makina önerebilirmisiniz

Traş makinesi almayı düşünüyorum bütçem maks. 150 TL, daha çok kirli sakal yapabileceğim kaliteli makina önerebilirmisiniz

Şöyle söyleyeyim o kadar harcama A101 e 45 tlye geliecek oradan al ben kullanıyorum çok güzel makine kalitelide oradan ol 105 tlde cebine kalsın

Braun 3010s aldım makine daha 1 haftalık sakalı kesemiyor zorlanıyor anlamadım, patlicak diye korktum

Ömürlük bişey isterseniz Braun Series 7 makinelerden öneririm. Ben 5 Senedir kullanıyorum bundan çok memnunum. Fiyatı biraz yüksek ama değiyor gerçekten.

http://tr.braun.com/tr-tr/male-grooming/shavers-for-men/series-7

Braub cruser 5 kullanıyordum ama bir süre sonra eleklerinde kırılmalar oldu ve çalışmaz hale geldi teknik servise vermeyede üşendim bir köşede duruyor.
Boynumu fazla tahriş etmeye başladı, zamanla bende tıraş bıçağı kullanmaya alıştım fakat sakallara ve bıyığa şekil veremiyorum.

Cruser 5i tamir mi ettirsem yoksa başkamı alsam kararsızım açıkçası.

Braub cruser 5 kullanıyordum ama bir süre sonra eleklerinde kırılmalar oldu ve çalışmaz hale geldi teknik servise vermeyede üşendim bir köşede duruyor.
Boynumu fazla tahriş etmeye başladı, zamanla bende tıraş bıçağı kullanmaya alıştım fakat sakallara ve bıyığa şekil veremiyorum.

Cruser 5i tamir mi ettirsem yoksa başkamı alsam kararsızım açıkçası.

Seri 7 ler Cruser 5 lerden daha iyidir. Eleklerde herhangi bir kırılma ile karşılaşmadım ancak tabiki kullandıkça eleklerde körelmeler oldu ve 2 kez elek değiştirdim. Elekler köreldiğinde değiştirmezsen ve onunla tıraş olmaya devam edersen iyi kesmediği için bastırmak ve defalarca sürttürmek zorunda kalıyorsun bu da tahrişe neden oluyor.

Makineyi iade için götürdüm, kullanıldığı için kabul etmediler 180tl çöpe gitti :(

Geçmiş olsun diyelim de sen öneri istedin ama önerileri pek dikkate almadın marka ismi dışında. Her markanın değişik türlerde makineleri var, sen ben kirli sakal bırakmak istiyorum dedin ben de sana ona göre makine önerdim. Elekli makine ile kirli sakal olmaz olsada düzgün olmaz, kesmez yani. Bende 2 makine var birisi yukarda linkini verdiğim Braun Series 7 bunu sinek kaydı için kullanıyorum, diğeride yine yukarda linkini verdiğime benzer bir Philips makine onunla da sakal kısaltma ve kirli sakal bırakma işlerini hallediyorum.

Oluyor oluyor ben bunla bir kere üçe vurdum kafayı biraz güçsüz kalıyor ama bir şekilde oluyor :D

Hey maşallah, taşla 2 kuş :D

Geri