• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Travian Destek (Support)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Oyun hakkında soruları kime sorabilirim?

Burda cevabı bulamadığınız sorularınızı oyun içinden "Yardım"a mesaj göndererek sorabilirsiniz. Mesajı göndermek için alıcı kısmına "Yardım" yazmalısınız. Sorularınıza 24 saat içinde cevap verilir.

Multihunter ile nasıl iletişim kurabilirim?

Eğer oyun ile ilgili bir sorunuz varsa, ya da yasaklanmışsanız veya kural ihlallerini bildirmek için multihunter ile iletişim kurabilirsiniz. Bütün ayrıntıları içeren mesajınızı alıcı kısmına "Multihunter" yazarak gönderiniz.

Multihunter'dan 24 saat içinde cevap alırsınız.

Bana yardımcı olamazlarsa başka kiminle iletişim ?

Oyunda bir hesabınız yoksa veya multihunting ekibi tarafından verilmiş bir karara itiraz için admininiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bunu admin@travian.com.tr adresine e-posta göndererek ya da burada yapabilirsiniz.

Geri