• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Travian T4 Private Server (Open Beta)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan N1 Kyuza
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

N1 Kyuza

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 May 2009
Puanı
22
Merhaba,

Piyasada bulunan bazı travian yazılımlarını birleştirerek Travian yeni sürümüne yakın bir server açmayı düşünüyordum.Bu aralar can sıkıntısından uğraşmaya başladım öyle.Yazılımda bulunan çoğu bugu fixledim şuan oynanabilir durum da fakat tek başına hataları bulamıyorum.Bende open beta yapıp hem yazılımı göstermek,hemde hataları en aza indirmek amacıyla open beta olarak açtım.

Server da şuan için benim bildiğim çalışır durumdakiler aşşağıdaki gibir.

-Travian 4 sürümü grafikler
-Saldırı (vaha,köy) sorunsuz çalışmaktadır.
-Kahraman maceralara gidebiliyor ve oradalardan item ve hammadde alıp geri dönüyor
-Madalyalar aktif durumda
-Kahraman seviyesi çalışır durumda.
-Ve oynanabilirlik daha bir sürü şey.

Sizden ricam eğlencesinede olsa bir göz atmanız.Bulduğunuz hataları bana özel mesaj ile bildirirseniz çok sevinirim :)

Server Speed:x100