• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TRouBLe Tertemiz template yeni!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TrouBLee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TrouBLee

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2012
Puanı
6
Paneli Kodlayan Eski Bir Dostum Olduğu İçin Link Silindi.

Son düzenleme:
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar.
Panel'i ben kodlamadım tasarımı aldım temizledim bozuk yerleri düzenledim css vs vs.
Templates'ten Resim:

İndirme Link:
TrouBLe Templates.rar
Rar Pw:
yaallah
Kimse Gücenmesin. Devamı Gelicek Sro Alemindeki Tüm Panelleri alıcam :)

Tüm panelleri alamazsın ama tüm temaları alabilirsin :)

----------

NoT.
HTML'den
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css-image/skill.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css-image/dialog.css" />
ikilisini kaldırın çünkü dosyalar yok kod kirliliği yaratmasın :)

Tüm panelleri alamazsın ama tüm temaları alabilirsin :)

----------

NoT.
HTML'den
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css-image/skill.css" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css-image/dialog.css" />
ikilisini kaldırın çünkü dosyalar yok kod kirliliği yaratmasın :)

Malesef var .d kodlamak cokmu zor ?

Malesef var .d kodlamak cokmu zor ?

Bence biraz dikkatli bak :) :) Böyle bir basit hata yapmamalısın :) :)

Afedersiniz ama kör değilim.

lagXNVN.png

Kodlamak kolay. Ama kodlama farkları var dimi :)

Edit
<TRouBLe Panel> i şimdi gördüm ve açıkçası güldüm :D

Edit2

<script type="text/javascript" src="easySlider1.7.js" ></script>
<script type="text/javascript" src="jquery.toastmessage.js" ></script>
<script src="jquery-1.9.1.js" ></script>

Yerlerini de

<script type="text/javascript" src="java/easySlider1.7.js" ></script>
<script type="text/javascript" src="java/jquery.toastmessage.js" ></script>
<script src="java/jquery-1.9.1.js" ></script>

Olarak değiştirmeyi unutmayın.

Edit3
Çok uzun oldu biliyorum ama kodlamaktan kastın ise
https://www.maxigamerz.com/f998/trouble-ilk-panel-deneyimimi-paylasiyorum-208463/
Bu konundaki gibi sessionları en başa yazmamak, db bağlantılarını include etmek yerine tek tek yazmak ve kodları başka panellerden almak ise bence hiç başlama.

Son düzenleme:
Panelin arayüzünü çok beğendim keşke düzenlemeyi biraz bilsem :/ harika malzemeler çıkarabilirim galiba

Selam kardeşim, affedersin ama, her panelin bir emeği var..Biz tasarlatıyoruz,parasını veriyoruz.Sen gelip üstüne mi konuyorsun? Bu panel LegendarySro Iconium'un.. Serverin geliştiricisi benim.Yani ModGift. şimdi rica ediyorum kaldırırmısın html dökümü? Yok hayır kaldırmam diyorsan, ileride elbet hesaplaşacağımız gün gelir.Yalvarırsın bana..

Selam kardeşim, affedersin ama, her panelin bir emeği var..Biz tasarlatıyoruz,parasını veriyoruz.Sen gelip üstüne mi konuyorsun? Bu panel LegendarySro Iconium'un.. Serverin geliştiricisi benim.Yani ModGift. şimdi rica ediyorum kaldırırmısın html dökümü? Yok hayır kaldırmam diyorsan, ileride elbet hesaplaşacağımız gün gelir.Yalvarırsın bana..

geçmiş olsun o zaman :) kodlamaya geçiyorum. seni unutmadım emrah.!

olanlar için üzgünüm :/ ama site sahiden çok iyi ELLERİNİZE SAĞLIK ve geçmiş olsun

Zaten hangi paylaştığı birşey kendi yapımıki :bl:

Emrah beye hak veriyorum. Ama şöyle bir sıkıntıda var arkadaş temanızı almış ama sizde patenti var mıydı? Kodlamaya dökse bile aynı olmayacak çünkü arkadaş alınmasın ama kodlamayı BİLMİYOR. Sağdan soldan kod alarak olmaz bu işler.

Relax beyler, çullanmayın Onura :) Kaldırmış zaten linki, hani bunları çekmek yerine, gidip sanalkurs'dan ders izlesen.. Basit birşeyler ile daha çok takdir kazanırsın... :)
Hatta ben panel kodlarken açık oturum ile sergiliyorum orda izleyenler oluyor onlara katılabilirsin,birşeyler öğrenmek adına :)

Relax beyler, çullanmayın Onura :) Kaldırmış zaten linki, hani bunları çekmek yerine, gidip sanalkurs'dan ders izlesen.. Basit birşeyler ile daha çok takdir kazanırsın... :)
Hatta ben panel kodlarken açık oturum ile sergiliyorum orda izleyenler oluyor onlara katılabilirsin,birşeyler öğrenmek adına :)

Nerde ?

ben kodlama ögrenmeme gerek yok benim birden çok belgem var şuanda çalısıyorum 2bin lira maaş alıyorum gösteriş olmasın yanlışta anlaşılmasın.
yanlış birşeyler yaptıysam herkezden özür dilerim. ben yiinede sagdan soldan kod alarak alıp yapıyorum paylaşıyorum bunu yapamayan arkadaşlarda var zaten bıraktım. forumuda bıraktım,herkeze iyi forumlar. bu arada hiçbirşey bilmiyor diyenlerede söyleyeyim buradan db konusunda kapışabiliriz ps konusunda cart curt kimse 4/4 luk değil ayrıca bu panelin tasarımıda metin2 ve wow'A ayit kendiniz yapmadınız bunuda bilin.

Geri