• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Troubles Squad / Türk Serverı

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
maxigamelogo.png

Merhaba arkadaşlar. Kısa süre önce bu oyuna başladım bildiğiniz üzere. Kısa zamanda kendimi geliştirdim ve arkadaşlarıma bir takım kurduk. Gayet iyiyiz ve oynadığımız oyunların %70 i galibiyet ile sonuçlanıyor. TS Kullanabilen arkadaşlar arıyoruz takımı 20 kişilik olarak kurmayı düşünüyoruz. "Neden ?" diyecek olursanız, online olan olur, olamayan olur maç zamanları geniş bir kadro ile sürekli aktif olalım istiyoruz. Eğer takımımıza katılmak istiyorsanız konu altına lütfen mesaj atın.

İyi forumlar.

Oyun Nick: MariaSon
Forum Nick(LOL): XxBLeacHxX
Adım: Beyazıt

Takım Listesi;

MariaSon-Beyazıt

Perfectxp-Devrim

ImHoly-Emre

Gultekn-Erdal

ColdWave- -

CyroHunter- -

Son düzenleme:
ekle beni
Nick: Gultekn
Isim: Erdal

Son düzenleme:
Arkadaşlar nicklerinizi yazarken isimlerinizi de yazarsanız memnun olurum. :)

Samet- 16- BlackWenow 5 koridorda oynarım fakat ana koridorum jungle ve solo topdur

Herhalde 5 rolü de oynayabilirim diyecekti.Ya da Baron koridoru + Dragon koridoru.???

5 tane karakteri demek istemiş. mid solo top adc sup jung anlaşılmayacak bişi yok

bende gelebilirim ama oyuna yeni başlayacağım önceden oynamıştım bırakmıştım ts skype kullanabilirim sıkıntı yok.:)

Bende katılmak isterim Solo top Veya adc Oynarım
Sw : Turkiye
Nick :pr0xXy22
55 Civarı hero var yani 9 aydır oynuyorum kendimi geliştiriyorum takımda olsa daha iyi olur

Katılamktan ziyade, sizinle antrenman yapmak isterim (iz). Benim de arkadaşlarla kurduğum bir takım var, fakat çok fazla vakit bulamıyoruz oynamaya. Bulduğumuz vakitlerde de oynıyacak takım arıyoruz, eklersen beni boş vakitleri değerlendirebiliriz 2 takım !?

Ama dediğim gibi çok zaman bulamıyoruz belki ayda yılda 1-2 toplanabiliyoruz 5 kişi, uyarmı size ?!

Geri