• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Trove Emblem (Amblem) Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Merhabalar

Trove Türkiye grubunda amblemler ile ilgili birçok soru olduğunu görüyorum,bu nedenle sizin için bir amblem rehberi yapmaya karar verdim.

Öncelikle Amblemler Store'da flask bölümünden alınabilir aynı anda sadece 2 tane takabilir ve pot içerek aktif edebilirsiniz.

Energetic Emblem: 10 saniye boyunca enerji yenilemenizi %50 arttırır.

Restorative Emblem: 10 saniye boyunca Mevcut can yenilemenizi 2 ye katlar.

Trailblazing Emblem: 10 saniye boyunca +5 Zıplama ve +20 hareket hızı kazandırır.

Arcane Emblem: 8 saniye boyunca Mevcut Büyü hasarınızı 2 ye katlar.

Martial Emblem: 8 saniye oyunca Mevcut Fiziksel hasarınızı 2 ye katlar.

Zealous Emblem: Harcanmış tüm enerjiyi doldurur.

Soothing Rain Emblem: Yakınındaki tüm dostların canını %10 doldurur (Tomb Raiser Minyonlarında işe yaramaz).

Energizing Rain Emblem: Yakındaki tüm dostların enerjisini 20 doldurur.

Repulsing Emblem: Yakındaki düşmanları sizden uzaklaştırır.

Unyielding Emblem: 2 saniye boyunca dokunulmazlık ve +200 Stability sağlar.

Chronomatic Emblem: Tüm yeteneklerinizin bekleme süresini azaltır(ultimate için %18).

Shadow Shrike Emblem: 10 saniye boyunca sizin için dövüşecek bir robot tavuk çıkarır,sadece 1 tane çıkarılabilir 2.yi çıkarmaya çalışmak eskisini yok eder.

Vampiric Emblem: Her düz Vuruşunuz %2.2 canınızı doldurur.

Berserker Emblem: 5 saniye boyunca 50 Saldırı hızı 40 hareket hızı verir ve bu süre boyunca kendi kendine düz vuruş yapar,zıplamak hareket etmek ve pot içmek dışında hiçbir şey yapamazsınız.

Alıntıdır.

Geri