• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TRT yeni logosuna 6.5 milyon euro masraf yapmış!!!

HasCuktur

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Haz 2011
Puanı
16
[h=6][ACIKLAMA]TRT yeni logosuna 6.5 milyon euro masraf yapmış bana 10 bin tl verselerdi daha hoş bişeler yapardım paralarının gerisinide harçlık yaparlardı .:spn:[/ACIKLAMA]
[UYARI] Oğlum bak git yazmak yasaktır.[/h][/UYARI]

o logoyu tasarlamaya değildir, tabelalara, animasyonlara, carta curtadır

Ben para almadan yapardım bir şeyler :/ Gerçi logo parasınıda su faturasından çıkartırlar onlar için farketmez.

Yeni logosuna değildir.TRT HD sunumuna geçti,ona bir takım masraf olmuştur.

Lisedeyken bizim bi hoca e-okulu yapan firmaya verilen ücreti söylemişti de ağzım açık kalmıştı. Oda bikaç milyondu sanırım ama tam hatırlamıyorum. Eğer doğruysa birilerinin yeğeni falandır yapanlar. :D

Bana verin size güzel bir logo yaparım kupon karşılığında :D

normal TRT 1 (HD nin değil) in görüntü kalitesi de değişti gibi geldi bana

Lisedeyken bizim bi hoca e-okulu yapan firmaya verilen ücreti söylemişti de ağzım açık kalmıştı. Oda bikaç milyondu sanırım ama tam hatırlamıyorum. Eğer doğruysa birilerinin yeğeni falandır yapanlar. :D

şuan ki bilgimle bile ben o siteden daha iyi şeyler çıkartabilirim :D

Devlet değilmi anasını satıyım En ufak şeye milyonlar verir ama en kalitesiz yayın onlarda :S

O kadar parayı çizime verdiklerini düşünenler mi var?

Şahsen 6.5 milyon teklif etseler kabul etmezdim benim çizdiğim logo 10 TL bile etmez hayal kırıklığı olur diye ama çizilen logoya bakınca en az 24 milyon ederdi yapacağım logo.

Geri