• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Truva Online Tam Gaz

yapmabeabi

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Kas 2012
Puanı
1
Truva Online MMO dünyasına bir anda damgasını vurdu. Oyun sürekli dolu savaşlarla geçiyor. Bu savaşlar her 20 dakikada bir geliyor. Hatta bir sürü kişi yoğunluktan dolayı bu savaşlara giremiyor bile. Ayrıca her akşam saat 21.00'da yapılan Toplu savaşta seviye 30 ve üstü tüm oyuncular, aynı anda PvP yapabiliyor. Bence bu tam biz Türk oyuncusuna göre hazırlanmış bir oyun. Kapalı betasından beri takip ediyorum. Şu anda ise Klanımla birlikte EOS serverı'nda oynuyoruz. Oyunun client'ında oyuncu sayısının 100.000'i geçtiği söyleniyor ki bu da doğru gibi görünüyor. Şehirler hep dolu dolu. Son olarak, Sizinle hazırladığım birkaç ekran görüntüsünü paylaşmak istedim. İsterseniz PM atın, bizimle birlikte oyunda PvP'ye doyun.
Oyuna girmek için;
Kayıt Olmak için;
buradan
İndirme linki
buradan

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

Geri