• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Truva Online Toplu Savaşı

yapmabeabi

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Kas 2012
Puanı
1
Truva Online'ın Kapalı Betasının 4. Gününde inanılmaz bir savaş yapıldı, yüzlerce oyuncu düşman ülkeyi ele geçirmek için atlarını sürdü, şehirleri feth etti. Normalde haftada bir kez olan Toplu Savaş, sanırım her gün yapılacakmış. Bilmiyorum hayatımda ilk defa bu kadar çok kişiyle bir savaşa katıldım. İlk defa kendimi ordunun bir askeriymiş gibi hissetim. Teşekkürler Mayngames böylesi bir oyunu bizlere getirdiğin için harika bir oyun. Oyunun sitesinden aldığım bu savaşın ekran görüntülerini sizinle paylaşıyorum.

1.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

2.jpg

20.jpg