• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

.TS video kaydi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
cumleten iyi geceler beyler kac zamandir leyla ile mecnun dizisinin reklamsiz hd bolumlerini arsivlemek istiyordum son zamanlarda geceleri bolumler trtde yayinlanmaya basladi kendim kayit edeyim dedim ama yaptigim kayitlar .ts gibi bir formatta kaydediliyor daha bu formati acacak bir video programi gormedim vlc 321 media free make vs vs hic biri acmadi kayit edilen televizyondan baska daha once bu sorunu yasayan var mi televizyonun kayit formatini degistirme gibi bi durum olabilir mi tv arcelik 120 ekran led tv veya .ts uzantili dosyalari mkv formatina cevirecegim bir uygulama onerir misiniz sizce adobe premier cozer mi sorunu mu ?

.ts uzantısından mp4 formatına çeviren bazı converterler mevcut piyasada araştırırsan bulabilirsin iyi akşamlar

Geri