• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TT İnternetimi devretmek istiyorum.Yüksek bir pakete geçmek için.(16 MB D/0.8 U/75G A

Aktiflik
K.Tarihi
12 Ocak 2015
Puanı
0
Merhaba , hipernete geçmek istiyorum.Geçebilmem için taahhütümün bitmesi gerekmekte bu nedenle aboneliğimi devretmek istiyorum.

Tam Zamanında Kampanyası
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB TL56,90

Bu paketi kullanmaktayım.10 Aydır düzenli olarak faturalarımı ödemekteyim.14 Aylık bir taahhütüm mevcut.Eğer interneti hizmeti almayı düşünenler var ise İstanbuldan buluşup görüşüp yardımcı olmaya çalışırım.Paketten memnunum fakat bana upload hızı lazım olduğu için bu paket bana yetmiyor.Bu sebeple devretmek istiyorum.

(Neden senle uğraşıyım TTNET'den alırımda diyebilirsiniz,anlarım.Bu şekilde yapacağınız işlemler TTNET'den direk alsanızda aşağı yukarı aynı olucak bu şekilde bana iyilik yapmış olucaksınız hemde taahhüt süreniz 24 ay değilde 14 ay olucak ve sıfırdan farksız TP-Link / TD-W8961N ADSL modemimi hediye edeceğim.Kutusu garantisi faturası herşeyi mevcuttur ve son olarak Mecidiyeköy'e olduda yolunuz düşerse Burger King , Popeyes yada Usta Dönerciden istediğiniz yemek benden
smile.gif

Teşekkür ederim

İlgilenenler : 534 321 15 44 den ulaşabilir.

Son düzenleme:
Geri