• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ttnet AKK'yı geçmeyince :))

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92

Hepsini yarım günde indirdim hemide 800-900Kb ile Aylar sonra ilk defa bu kadar mutlu oldum :D

Son düzenleme:
sniper elite v2 var ben indirdim çok güzel bi oyun la indir bak :D

----------

bak buda video on numara oyun

Benimde 400 Gb'lik orjinal film arşivim var.. Teşekkürler TTNET :)

1 mbt net vardı la 4 gb oyun 2 gün sürdü şimdi ise 1 1.5 saat sürüyo allahıma şükürler olsun :D

----------

Gerim gerim geriliyorum pc basında suan oynuyorum cok fena indir indir :D
Not: 1 Seri oynamadıysan ilk onu indir yoksa bişey anlamazsın oyundan :D

----------

Mubarek coktan oynadım ben onu eyvallah genede :D
bende oynıcam az kaldı :D metroda denicem bi :D

Benimde 400 Gb'lik orjinal film arşivim var.. Teşekkürler TTNET :)

Hacıbaba bi ara bendede vardı oyun arvişi pcnin haddisk gitti oda gitti :D

----------

1 mbt net vardı la 4 gb oyun 2 gün sürdü şimdi ise 1 1.5 saat sürüyo allahıma şükürler olsun :D

----------

bende oynıcam az kaldı :D metroda denicem bi :D

Metroda 1. indirmeyi unutma
Sana tavsiyem sesi fazla acma valla sağdan soldan bi cıkıyolar ben monitöre kafa atıcaktım az kalsın :D

----------

ben saniyede 5MB indiriyorum :pot:

Tamam neden bizi eziyosun ki :( :D

Metronun 2.serisi Last Light suan bitirmiş bulunmaktayım adamlar harbiden yapmıs oyunu ya 2 seriyide herkeze tavsiye ederim :)

Geri