• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTNET bu hızı nasıl açıklayacak ?

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
şu sigara + çay keyfim bitsin müşteri hizmetlerini arayıp, bir güzel konuşacağım ve alacağım cevap ne kadar belli olsa da.. Bir daha ttnet mi ?! :thr: haziranda süperonline'a geçmek için gün sayıyorum..

bu arada internet 8mbit.

2724928513.png

bende 8mbit kullanıyorum ama çok fazla sorun yok kotayı aşmadığım sürece 4-7mbit arası upload hep 0.63

Superonline geçmek istiyorum ama Fiber altyapı yok bu arada superonline 20mbit kullananların hızını 25mbit yapmış ve 25mbit'e geçen herkese ilk 3ay 50mbit 49tl

Böyle konular açıldımı illa kendisini tanıtıcak tatmin edicek arkadaşlar çıkıyor :D Bunlar çıkmak zorunda mı :D

Geri