• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTnet Çöktü!

Benim 25 dakka gelmedi toplamda 20 kere modeme rest atmışımdır.

evet bende giremedim 4440375 aranmıyordu bile :D

Beyler yılların çökmesi şu dakikalarda resmen hiç bir siteye girmiyor Youtube google hariç :)skype bile gitti :D sadece ts hayatta :)

Son düzenleme:
Yakında internetler tüm türkiyede uzun süre giderse şaşmamak gerek :haha

Biz hiçbiryere giremiyorken You ve Google'ye bile girenler varmış be :D

Şu TTnet'e verdiğimiz paraları toplasak Japonya-Türkiye arasında kablo çekecek kadar paramız olur be. Miss gibi internet :D

Son düzenleme:
zyxel i aradım tüm türkyiede gitmiş öyle dediler isterseniz komşunuza sorun dedi adam :pispis

Bazı haber sitelerinden espriler :
- İnternet gitti dedim bi evi dolaşıyım salondaki perdeleri değiştirmişler a*k
- Bu internet kesintisi iyi oldu. Ne zamandır böyle heyecanlanmamıştım. Ara sıra böyle aksiyon lazım. Mal gibi oturuyoz.
- İnternet gittiğinde ttnet'i arayıp 'adaptörü çıkarıp takın' diyerek intikam alabilirsiniz.
- 20.08.2013 internet kesintisinin tahmini olarak 835,346 kişinin modemini fabrika ayarlarına döndürmesine neden olacağı düşünülmektedir.
- Tüm dünyada internet kesilmiş kız bi yolunu bulmus oyun istegi yollamıs

ilki güzel :D

bende sandımki babam interneti kapatdı :D iyi olurdu lan aslında ama neyse devam :D

10887_642033199154236_321450188_n.jpg

ttnetde iyi kekliyo bizi bide dalga geçiyorlar mis oh bu ülkede oldukça daha çok giricek bize beyler :D

İnternet kesintisi vs oldumu bilmiyorum evde yoktum fakat şuan yavaş sizdede öyle mi?

Doping'de de aynı durum vardı sorun Türk telekom'da.Yaklaşık 30 dk sorunsuz kullanıyorum.

Geri