• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTNet HiperNet Hakkında Bilgisi Olan

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Surya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Surya

Bugün taahhütüm bitti ve şubeye gittiğimizde 49 TL'e 20mb Hipernet önerdiler.Benimde kafama yattı ve kabul ettim.Ellerinde modem olmadığı için hemen bağlayamadılar 2-3 gün içinde gelicek dediler.Benim merak ettiğim Hipernet kullanan varmı ve memnunmu?

Hipernet ADSL ve Fiber karışımı birşey. Fiber altyapısı olmayan bölgelerde, en yakında bulunan fiber altyapı üzerinden bağlantı sunulur ve fiber altyapının olmadığı noktadan itibaren ADSL altyapısı üzerinden devam edilerek hizmet kullanıcılara ulaştırılır. Yani bağlantının bir kısmı fiber kablolarla bir kısmı ise ADSL kabloları üzerinden kullanıcıya ulaştırılır böylece ADSL den hızlı fiberden daha yavaş melez bir bağlantı türü oluşturulur.

Kullanma şansım olmadı ama ADSL den daha iyi olacağı düşüncesindeyim.

Hipernet ADSL ve Fiber karışımı birşey. Fiber altyapısı olmayan bölgelerde, en yakında bulunan fiber altyapı üzerinden bağlantı sunulur ve fiber altyapının olmadığı noktadan itibaren ADSL altyapısı üzerinden devam edilerek hizmet kullanıcılara ulaştırılır. Yani bağlantının bir kısmı fiber kablolarla bir kısmı ise ADSL kabloları üzerinden kullanıcıya ulaştırılır böylece ADSL den hızlı fiberden daha yavaş melez bir bağlantı türü oluşturulur.

Kullanma şansım olmadı ama ADSL den daha iyi olacağı düşüncesindeyim.

Teşekkür ederim ümit abi.İnşallah bir sıkıntı çıkmaz.

Geri