• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTNET Sorun

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahahahaha
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ahahahaha

Modemde internet gitmemesine rağmen bilgisayarımda belli aralıklarla sayfaya ulaşılamıyor tarzında gösteriyor internet kopuyor ama modemde bir kopma yok.
2 gündür böyle sizdede böyle sorun var mı?

Modemi resetledim, safe dns atadım yine aynı sorun devam ediyor. belli aralıklarla oluyor.

İnternet sınırlı diyor arada.
Modemi ve bilgisayarı açıp kapatıyorum sorun düzeliyor 10 dakika geziyorum internet yine gidiyor ama modem ışığı yanıyor yine.

Wifi ile mi bağlanıyosun ? modeme ethernet kablo aracılıyla bağlanmayı dene,kopma olmazsa sorun modemin wirelessinden kaynaklıdır.

Wifi ile mi bağlanıyosun ? modeme ethernet kablo aracılıyla bağlanmayı dene,kopma olmazsa sorun modemin wirelessinden kaynaklıdır.
Wifi ile bağlanıyorum şimdiye kadar böyle birşey yoktu bu 2 gündür sorun oluyor acaba win 8.1 yükselmesi oldu ondan mı kaynaklı?

Wifi demeseydin ağ kablonu kontrol et derdim benim masaüstünün ağ kartında sorun var herhalde böyle bir şey oluyordu arada gidiyor ama gitmemiş gibi görünüyordu bazen sınırlı yazıyordu. Yeni kart almadan önce kabloyu güç kablosuna yapıştırarak hareketini falan engellemiştim idare ediyordu :). Wifi daki sorun bence sistemden olmaz modemler baya ısınıyor farketmişsindir bir arıza olmuş olabilir wifi bağlantısı ile alakalı

Wifi ile bağlanıyorum şimdiye kadar böyle birşey yoktu bu 2 gündür sorun oluyor acaba win 8.1 yükselmesi oldu ondan mı kaynaklı?

Herşey olabilir ama aşama aşama gitmeyi dene önce söylediğimi deneyerek başla birde başka bir bilgisayar varsa onlada dene yada telefon olabilir.

Herşey olabilir ama aşama aşama gitmeyi dene önce söylediğimi deneyerek başla birde başka bir bilgisayar varsa onlada dene yada telefon olabilir.
Telefonda da ara ara kopmalar oluyor modemde sorun yok lambalar tam yanıyor ama internet gidip geliyor delirtiyor resmen.

Telefonda da ara ara kopmalar oluyor modemde sorun yok lambalar tam yanıyor ama internet gidip geliyor delirtiyor resmen.

Sorun belkide yazılımsaldır.
Modemin kullanıcı adı ve şifresi elindeyse ve modem arayüzünden anlarım diyorsan modemi sıfırlamayı deneyebilirsin.

Sorun belkide yazılımsaldır.
Modemin kullanıcı adı ve şifresi elindeyse ve modem arayüzünden anlarım diyorsan modemi sıfırlamayı deneyebilirsin.
Dediğim gibi modemi resetledim baştan kurdum sorun devam ediyor. Son 2 gündür böyle oldu ara ara telefonda da oluyor acaba bölgesel olabilir mi?

Dün gece sabaha kadar modem ışığı yanıktı fakat internet yoktu kaptop ve masaüstünde denedim ikisinde de internet sabaha kadar kesikti.
(Kablolu)

Dediğim gibi modemi resetledim baştan kurdum sorun devam ediyor. Son 2 gündür böyle oldu ara ara telefonda da oluyor acaba bölgesel olabilir mi?

Dediğin gibi telefondada oluyorsa sorun belliki modemde,elektronik cihaz sonuçta belirli bir ömrü var zarar görmüş olabilir.

Dün gece sabaha kadar modem ışığı yanıktı fakat internet yoktu kaptop ve masaüstünde denedim ikisinde de internet sabaha kadar kesikti.
(Kablolu)
Ttnette sorun olabilir ama benim ara ara gidiyor sayfaya ulasilamiyor diyor modemi resetliyorum açılıyor yine gidiyor bir süre sonra

Geri