• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTnet , Superonline

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CheeBam*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
Beyler,

Bir eve interner bağlatıcaz superonline fiber alt yapı var. Bize ucuz limitsiz bir internet lazım. Sitelerine girdim fakat zerre birşey anlamadım çok düzensiz iş yapıyorlar. Bana şöyle ttnet superonline fark etmez limitsiz ucuz bir kampanya lazım. Kullananlar bir el atıversin.

süperonlinle 24 ay tahattütlü kablosuz modem ve hat taşıma dahil herhangi bi ekstra ücret ödemeden aylık 100 dakika konuşma süresi hediyeli 8 megabit sınırsız internet sadece 59.99 üstelik polen hediye.

Lazım olanlar modem ve internet tahattüt şuanlık zor işler karışık çünkü. Konuşma lazım değil.

beni ttnetten sürekli arıyorlar 24 ay ve 12 ay taahhütlü çok kampanyaları var ama şöyle diyeyim taahhütlü alacaksanız taahhüt bitene kadar kullanmanız gerekiyor. Bak mesela bizimki öğrenci evi eylül-haziran arasında buradayız o yüzden 12 ay taahhütlü almıyoruz onda çok cins işler var tam 12.ayda kapatmak istiyorsan. 10-15 lira fazla verip taahhütsüz de alabilirsin
Son olarak şunu söyleyeyim superonline ile ttnet aynı alt yapıyı kullanıyor alt yapı ttnetin taahhüte göre fiyatlar değişiyor 50-70 lira arasında Tim şubesine yada ttnet şubelerine gidip detaylı bilgi alman lazım. Superonline alt yapısı varsa o ttnetindir zaten

Superonline iyidir memnun kalırsın. ttnet saç baş yoldurur sorumsuz laf anlamaz müşteri hizmetleri bıktırdılar artık. taahütlü olanlarda taahüt seçeneği var mı hangi az sa ona yönelmelisin. abone olurken öğren 12 mi 24 ay mı diye.

Superonline iyidir memnun kalırsın. ttnet saç baş yoldurur sorumsuz laf anlamaz müşteri hizmetleri bıktırdılar artık. taahütlü olanlarda taahüt seçeneği var mı hangi az sa ona yönelmelisin. abone olurken öğren 12 mi 24 ay mı diye.

Katılıyorum. Fiber İnternet | Fiber İnternet Tarifeleri | Bağlan - Turkcell Superonline İstersen bu linkte bulunan hızları bir incele. Müşteri hizmetlerinden gerekli bilgiyi alabilirsin. Benim temmuz'da sözleşmem bitecek. Şu an Türk net kullanıyorum. Hiç düşünmeden süper online'a geçeceğim.

süper online 20 Megapit kulanıyorum sınırsız 50 TL Ödüyorum ve oyun indirken en fazla 1 Saat Bekledim o da nadir gözüken bir olan 5 gün sonra 100 megapit geçecem süperonline çok iyi ya ttnet zaten adamı çileden çıkartır

Bu saaten sonra alacaksınız super online öneririm.Ben ttnet kullanıyıyorum ama hergün sinir küpü oluyon kestirip süperonline geçecem kesinti oranı %0 başvuru yaptıkdan sonra modem gelirse takıp direk internete bağlanabiliyorsunuz.

fiber varsa düşünmeden süperonlineye geç kendim kullanıyorum çok memnunum ve süper

süper online 20 Megapit kulanıyorum sınırsız 50 TL Ödüyorum ve oyun indirken en fazla 1 Saat Bekledim o da nadir gözüken bir olan 5 gün sonra 100 megapit geçecem süperonline çok iyi ya ttnet zaten adamı çileden çıkartır
100 megabiti iş yerlerinden başka yerlere vermiyorlar diye biliyorum

Geri