• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TTNetin Maxigame Ayrıcalığı

JCarlsberg

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Kas 2009
Puanı
295
Eğer bir gün TTNet borcundan dolayı hattınızı keserse size sosyal medya sitelerini açık bırakıyor ama girmesi tam bir işkence çok düşük bir hat bırakıyorlar fakat dikkatimizi çekti Maxigame girişlerinde hiç kısıtlama yok fişşek gibi maşallah :spn:

TTNET ile 2050 yılına kadar sürecek gizli bir sponsorluk anlaşmamız var :))

:D Bizim gibi bilinçsiz tüketici varken internet hizmetleri ilerlemez fakat fiyatlar ilerler, İnternet Performans Kanunu: Performans Düşerken, Fiyatlar Artar; Performans yükselirken fiyatlar 3 katı artar.

:D Bizim gibi bilinçsiz tüketici varken internet hizmetleri ilerlemez fakat fiyatlar ilerler, İnternet Performans Kanunu: Performans Düşerken, Fiyatlar Artar; Performans yükselirken fiyatlar 3 katı artar.
Ne alaka bu konuyla?

SSL protokolünden kaynaklanıyor. :)

Malesef ondan değil öyle olsaydı bizim siteye ve diğer SSL mevcut sitelerimize girişler rahat olurdu ayrıcalık şu ttnet izin verdiği sitelere zaten kısıtlama koyuyor hat aşırı düşük ama nedense maxigame 0,3 salisede yeniliyor :rbk:

Malesef ondan değil öyle olsaydı bizim siteye ve diğer SSL mevcut sitelerimize girişler rahat olurdu ayrıcalık şu ttnet izin verdiği sitelere zaten kısıtlama koyuyor hat aşırı düşük ama nedense maxigame 0,3 salisede yeniliyor :rbk:

Maxigame'de HTTP/2 ve Google QUIC teknolojilerini kullanıyorum çok farkediyor bunlar.

Uzun süredir TTNET kullanmıyorum. Borçtan dolayı internet erişimini kestiklerinde SSL sertifikası olan sitelere giriş izin verilirken diğerlerine izin verilmiyordu. Şimdi tam aksine hız sınırı konulduysa bu konuda bilgim yok. :) Ondan direkt SSL ile alakalı dedim. :)

Geri