• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Tüccarlar Derneği] Antik Defans Küpleri ve Korunma Tozu!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

24861111.gif

Bir zamanlar bir grup kahraman vardı, bunlar uzun seyahatlerinin son durağına doğru yolculuk yapıyorlardı...

- Duruuuun! Daha fazla yürüyemiyorum... Çok yoruldum ve bu yüksek tepeler beni öldürüyor! - Sonya her zamanki gibi şikayet ediyordu ama herkes bunun onun tembelliğinden kaynaklandığını biliyordu...- Hayır! Hayır! Ayağa kalk ve yürü! Neredeyse geldik! Küpler bizi bekliyor! - Bu sefer Kazım bile sabrını kaybetmişti...- Gerçek şu Sonya! Eğer şimdi durursan, seni beklemeyeceğiz... gideceğimiz yer çok yakın ve alacağımız ödül oldukça iyi. - Büyük usta Auriel'de sinirlenmişti...- Tamam... tamam... beni hiç bir zaman anlamıyorsunuz! Sadece birazcık dinlenmek istemiştim...- Şimdi yolumuza devam ediyoruz. Kubrik bizi bekliyor... eğer bize katılmak istiyorsan... ayağa kalkma zamanı! Peki ya sen? Yeni zindan Kubrik ve yeni eşyaları bekliyor musun? Tüccarlar Derneği zırhınızı güçlendirmeniz için gereken herşeyi sunuyor: Antik Defans Küpleri ve Korunma Tozları! Bu fırsat 20 - 23 Nisan tarihleri arasında geçerlidir.

• [*=center]Antik Savunma Küpleri (RVI-RVII)
    [*=center]Korunma Tozu 20 + Yaratık kutusu -%20 İndirimli
    [*=center]Korunma Tozu 40 + Altın Hükümdan Kutusu -%40 İndirimli
    [*=center]Şanslı Korunma Tozu Kutusu (rastgele olarak 1, 5, 10 veya 20 korunma tozu içerir)
Savunma–Küpü ve Antik Element–Savunma birleşiminden Antik Savunma-Küp’ü oluşur. Antik Savunma-Küp’ü sihirlendirme denemelerinizin başarılı olma şansını %30 yükseltir.Korunma Tozu, silahlarınızı geliştirirken korur. (silahınız kırılmaz)Ayrıca RII ve RV Savunma Küpleri mağazada süresiz olarak kalacaktır.
Altın Hükümdar Hediye Kutusu aşağıdaki eşyalardan birisini içerir:- Boşyaratık kartı (Cin, Tafari yada Kraken)- Tüy seti (4 çeşit tüyden 30’ar tane: İstek, Birlik, Çağrı ve Geri Dönüş)- 60 günlük Hükamdarlık Yüzüğü (temel istatistiklere +30 ekler)- 30x Kutsanmış Su- İnek Kostümü ile beraber İnek Kutusu- 30x Şans İksiri Yaratık Kutusu aşağıdaki eşyalardan birisini içerir:- 1x Yaratık diriltme parşömeni- 1x Yaratık isim değiştirme parşömeni- 1x Kamçı (7 gün)- 1x Havuç (7 gün)- 1x Evcilleştirme Kartı +1- 1x Yaratık kitabı, size temel yada normal bir yaratık kartı verecektir.

Geri