• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Tüccarlar Derneği] Özel Kemer Fırsatları & Viking-Ninja Aksesuarları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Wayward
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Wayward

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
17

2q0tzbq.png

Hehehehe, bu çok eğlenceli olacak, dedi Sonya kendi kendine ve Ninja kıyafetini giydi. Rondo şehrini karanlık bastığında, çatıdan çatıya zıplayarak Nuri’nin evine ulaştı.

"Bora bana her şeyi anlattı. Tüccarlar Derneği’nde bulunan yeni eşyaların tümünü sen almışsın Nuri. Bunları senden geri almasını bilirim. Hehehehe..."

Nuri’nin evine ulaştığında etraf göz gözü görmeyecek kadar karanlıktı. Hiçbir yerde ışık yoktu. O kadar karanlıktı ki Sonya kendi ellerini bile göremiyordu. Fakat açık bir pencere bulmayı başardı ve Nuri’nin evine girdi. Ardından koridordaki büyük kapıya yöneldi.

"Hehehehe, vardım sayılır. Birkaç adım daha ve eşyalar benim olacak."

Birden açılan tüm ışıklar Sonya’nın gözünü aldı.

"Olduğun yerde kal hırsız!", diye bir adam bağırdı uzaktan. Adımları gittikçe yaklaşıyordu.

"Hahaha, Sonya’sın sen! Bora geleceğinden bahsetmişti!"

"Ne?! Bir Viking mi?! Hayır... Nuri! Ben.. Ben.. Ben buradan hemen kaçmalıyım!", dedi Sonya ve yere bir sis bombası attı.

Nuri sis bombasının etkisiyle görme yeteneğini kısa bir süre kaybetti ve Sonya ganimetsiz olarak da olsa kaçmayı başardı.

Nuri’nin evinden uzaklaşan Sonya seslendi: "Bir dahaki sefer hepsini alacağım! Beni duydun mu?! Hepsi benim olacak!!!"​

Sonya eşyaları çalamadı! Tüccarlar Derneği, 21 Ağustos ile 24 Ağustos tarihleri arası şu fırsatları sunmaktadır:

Özel Kemer Sihirlendirme Seti + Rastgele yeni eşya - %40 İNDİRİMLİ
2x Özel Kemer Sihirlendirme Seti + Rastgele yeni eşya - %50 İNDİRİMLİ
Dericinin Yonca Kutusu
Ninja Kostümü Aksesuarları
Viking Kostümü Aksesuarları

Dericinin Yonca Kutusundan rastgele aşağıdaki eyşalardan birisini alabilirsiniz:

- 1x Özel Kemer Sihirlendirme Seti
- 2x Özel Kemer Sihirlendirme Seti
- 10x 3 günlük Özel Yaratık Çiftliği Bileti(takas edilemez)
- 10x 7 günlük Özel Yaratık Çiftliği Bileti(takas edilemez)
- 5x Enerji Tasarrufçusu
- 20x Çelik Hayat Fragmanı
- 20x Çelik Bakış Fragmanı
- 1x Riley'in Kemer Seti

htmledit_20120821432628.jpg

Sevdiğiniz MMORPG Rappelz'de serüven dolu günler.​

Geri