• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türk Telekom Fibernet

The-Invoker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2010
Puanı
52
İyi forumlar, apartmanda fiber kutusu var 100 mb internet kullanıyoruz 4 arkadaş fakat biri internetten bir video izlediğinde diğerlerinin interneti acayip yavaşlamaya başlıyor. Videolarda donmalar, online oyunlarda ping yükselmeleri vs. Normalde fibernette böyle bir şey olmaz diyorlar. Superonline'da çalışan bir arkadaşım fiberden tam verim almak istiyorsan fiber kutusundan modeme kadar olan kablonun da fiber olması gerek diyor. Modeme gelen kablo cat 6 kablosu bunun yeterli olduğunu düşünüyorum ama size de sormak istedim. Aranızda fiber kullanıpta aynı sorundan müzdarip olan var mı ? Konuya hakim olan arkadaşlar yardım edersene sevinirim.

Modemin markası; ZyXEL VMG3312-B10B, Yazılım sürümü; 1.00(AAPP.7)

Son düzenleme:
bence hikaye cat 6 da 100mbps kaldırır olay tamamen sistemle alakalı hatta bunu telekom kasıtlı tasarlamış bile olabilir

Geri