• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Turk Telekom, Turkcell Superonline, Millenicom vs. İnternet Upload Hız Artışı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gloryx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gloryx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Mar 2018
Puanı
25
[FONT=&quot]Merhaba bir çok yerde super online kullanıcıları upload hızlarının arttırıldığını söylüyor bu haber doğrumudur ? super online kullanıcıları upload test sonuçlarını atabilirlermi yükselme varmı merak ettim[/FONT]

Şuan için evet durum böyle fakat konu hakkında resmi bir açıklama yok. Bu geçici bir durum mu yoksa kalıcı mı kimsenin bilgisi yok.

Millenicom da 50, 75 ve 100Mbit paket kullananların upload hızlarını 8Mbit'e çıkaracakmış. (Çıkanlar var hali hazırda bazılarının da kademeli olarak yükseltilecek)

Ayrıca Türk Telekomda da aynı durum var fakat sanırım bu sadece Haziran sonuna doğru geçerli olacak sonradan eski haline geri dönecek.

HjWHxE.png

Dün 7 idi sorun yoktu, bugün 5'e düşürmüşler. Kafalarına göre iş yapıyorlar.

Bir de Superbox var bende gece 150-200mbit download 20-30mbit upload alıyorum gündüz ise 10mbit download 15-20mbit upload tuhaf :)

superboxlardan hala bir gelişme yok sanırsam :(
4.5 g aktif etseler direk alcam ama 20 mb satış yapıyorlarmış sadece :(

superboxlardan hala bir gelişme yok sanırsam :(
4.5 g aktif etseler direk alcam ama 20 mb satış yapıyorlarmış sadece :(

Bende sınırsızı var ilk çıktığında almıştım aylık 280 küsür TL faturası var ama son zamanlarda Superbox'a yoğun ilgi oldu bu sebeple gündüz hızlar yerlerde sürünüyor. Eğer altyapınız uygunsa şu ara Superbox'tan uzak durun, şu 5G gelene kadar sorun ancak çözülür.

Geri