• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkçe betadan sonra katarina skinini nasıl aktif ederim?

KimYooShin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Kas 2009
Puanı
31
maxigamelogo.png

byqkg.png

Merhaba arkadaşlar , sizlere şimdi Türkçe beta serverinden sonra verilecek katarina ve katarina kum fırtınası skinini nasıl aktif edebileceğinizi göstereceğim;

byqkg.png

Adım 1 :

2nr3tpd.jpg

İlk önce shop'a giriyoruz

byqkg.png

Adım 2 :

dwp1n4.jpg

Daha sonra ''codes'' bölümüne girip boş kutuya kodumuzu giriyoruz örnek olarak ;
''xxxxxxx''
Sonra submit'e basıp hediyemizi alıyoruz :)

byqkg.png

Kod elimde olmadığı için skinin geldiğini gösteremedim kod gelince konu düzenlenecektir

Oyun 1 Eylülde açılıyor.
Katarina charınızda otomatik olarak gelecek diye biliyorum. Code ile falan işimiz yok kanımca. Ki direk 30 LvL ve ip-rp ile başlıcaz herkesin hızlıca denemeler yapması için. Kısa bi süre kbt olacak ve açık betaya geçecek hemen..

Oyun 1 Eylülde açılıyor.
Katarina charınızda otomatik olarak gelecek diye biliyorum. Code ile falan işimiz yok kanımca. Ki direk 30 LvL ve ip-rp ile başlıcaz herkesin hızlıca denemeler yapması için. Kısa bi süre kbt olacak ve açık betaya geçecek hemen..

Bana gelen mailde kod vericeklerini söylüyorlar.

Oyun 1 Eylülde açılıyor.
Katarina kodundan sonra konuyu normal koda çeviricem zaten , direk çara gelemez çünkü herkez key aldı eune deki filan karakterlerin ismi bilinmiyor :D

Valla herkese tek tek kod ayarlıcaklarına tüm charlara bi katarina koymaları skin ile daha kolay kanımca bilemiyorum ^^

Geri