• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Turkcell den taksitli telefon almak

Nectix1337

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
11
Bilen vardır diye buraya açtım konuyu,teyzemin üzerine turkcell hattı var onu benim üzerime yapsak daha sonra ben onu faturalıya çevirsem 24 ay taksitle telefon alabilirmiyim?
Normalde yeni bir faturalı hat alınca 6 ay beklemem gerekiyor taksitle telefon almak için

Kardeşim bunu en net turkcell müşteri hizmetlerini ariyarak öğrenebilirsin.

Daha önceden bu şekilde alışveriş yapmış birisi olsa bile şarlar sürekli değişiyor,bu yüzden net bilgi alman zor,yada birisi şuan türkcellde çalışıyor olmalı ki doğru yönlendirsin,ara hiçbirşey kaybetmezsin sonuçta adamlar satmaya bakıyor sana yardımcı olucaklardır.

Türkcell müşteri hizmetleri ; 0532 532 0000

Alamazsın. Faturalı hatta geçiş yaptığın andan itibaren üzerinden 1 sene geçmeli.

Valla en son 1 sene idi 6 aya düşmüşse bilemiyorum. Eğer 6 aya düşmüşse faturasızdan faturalıya geçince de en az 6 ay beklemen gerekecek. Yani yeni hat almakla geçiş yapmak arasında fark olmadığını biliyorum. Aynı süreyi beklemen gerek.

Geri