• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Turkcell Faturasız Hat

Nectix1337

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
11
Bilen vardır diye sormak istiyorum yeni hat alırken rastgele bir numaramı veriyorlar veya numarayı seçme şansımız var mı?

seçme şansınız var artık ben 94 lüyüm arvin kökenliyim izmitte4 yaşıyorum son rakamlar 940841 aldm yani istediğini alırsın :D havuzdan seçiyorlar

sakaryada dükkanlarda yazıyordu 532 numaralar gelmiştir diye bence git bayiye sor daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini ara illaki yardımcı olurlar

Veya gittigidiyor gibi sitelerde 532 li numaralar var 20 tl gibi ücrete satılıyor, turkcell de 45 tl vereceğime daha iyi olmaz mı?

Geri