• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkcell hakkında ?

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Beyler ben paket yapacam fakat avan tl kullandım -8 deyim şimdi benim paketim 13 lira 15 lira tl yüklesem 7 tl bakiyem olmuş oluyor bu paketi yapabilmem için yeterlimidir yani avans tl ide kullanıp paketi yaparmı yoksa bakiyemin +13 lira olmasımı gerekli

-8 in sadece -3'ünü kullanabiliyosun benim bildiğim. Onun yüzünden paket yapamamıştım bi kere turkcelldeyken. Fazladan 10TL yükle kafan rahat olsun sonra çeker falan ayar olma ;)

vodafone da yok varsada bende olmadı :) ayrıca olacağını zannetmem :)

Geri