• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkcell Paket Lazım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
önceden fırsat12 pakedi yapardım 180 dk+180 sms veriyodu 12 tlye her yöne şimdi kalkmış heralde bana 12tlyi geçmicek
sms+dk pakedi önerirmisiniz?
şimdiden saolun :D

Aveada 23 tlye mi ne 500dk konuşma 1gb net 1000sms var heryöne hepsi :D 19 tlye falan biraz daha düşüğü var aveaya geç bence ama çekim kalitesi çok iyi değil ancak net hızı vodafoneden kat kat hızlı :)

​Gerekli paketi Turkcell e online giriş yaparak seçebilirsin :)
karışık beyazcım adam akıllı bişey bulamadım kullanımda olan pakedide bulamadım bazı paketleri göstermiyo.

----------

​Gerekli paketi Turkcell e online giriş yaparak seçebilirsin :)
siteye giriş yaptım adamlar beleje 2500 sms verdi şaşırdım param -7.80di gene aynı :D saol beyazcım :D ama paket önerisi bekliyorum hala :D

Rica ederim yukarıda paketler var kendine göre uygun fiyatı seçebilirsin

turkcellde 12 tl aşağısı paket malesef yok o dediğin kampanyada kalktı en az 20 tlye adam akıllı kampanya bulursun.

Geri